Plac Wolności będzie wyłączony z ruchu. To w związku z Orszakiem Trzech Króli

6

Już w poniedziałek, w święto Objawienia Pańskiego, ulicami Kędzierzyna-Koźla przejdzie Orszak Trzech Króli. Pokłon dzieciątku tradycyjnie oddany zostanie na placu Wolności. W związku z tym już w piątek zostanie on  zamknięty dla ruchu.

„Informujemy, że od piątku 3 stycznia (od godziny 17.00) wyłączany z ruchu będzie parking pod starostwem powiatowym. Prosimy kierowców, by nie parkowali tam pojazdów. Orszak Trzech Króli to barwne wydarzenie, które co roku przyciąga setki osób. Jego współorganizatorami są powiat oraz miasto. Finał około 14.45 na placu Wolności pod starostwem, gdzie zaplanowano wspólne kolędowanie oraz Hołd i Pokłon Trzech Króli” – przekazało starostwo powiatowe.

6 KOMENTARZE

  1. Ale czad 3 Króli w Kentaki jak to się udało ?? prawdziwi Królowie wooo miasto możliwości powinni iść do Koźla bo my z osiedla chcemy zobaczyć Króla zapraszamy na Piastowską zaraz zaparkuje tam samochód

  2. Teraz wiem na co idą nasze podatki…………. powiat i miasto finansuje kościelne czary-mary. Na szczęście ludziom otwierają się oczy i połowa z nich nie przyjmuje już kolędy. Na wszystko brakuje pieniędzy a czarny okupant wyłudza miliardy co roku.

  3. a co oni tam od piątku robią? wynajęli plac? zapłacili za powierzchnię? Jakieś to durne. znaczy jak jakiś bieg będzie w sobotę to 4 dni naprzód pozamykają?

    • Inne wydarzenia na Placu Ci nie przeszkadzają tylko akurat ta w dni wolne od pracy? Las jest otwarty, tylko pozabieraj swoje butelki, bo miasto nie będzie do tego dokładać.

Skomentuj