PiS reaguje na akcję plakatową Platformy. „Apeluję do drugiej strony o uczciwość”

47

Po wczorajszej akcji plakatowej Platformy Obywatelskiej dzisiaj na reakcję zdecydowała się Katarzyna Kukolka-Bogocz, pełnomocnik wyborczy Andrzeja Dudy w Kędzierzynie-Koźlu.

Przypomnijmy, wczoraj politycy Platformy Obywatelskiej demonstracyjnie nakleili plakaty Rafała Trzaskowskiego na plakaty Andrzeja Dudy umieszczone na tablicy reklamowej przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Judyma. Jak przekonywali, to przywrócenie stanu pierwotnego, gdyż wcześniej ktoś nakleił plakaty Dudy na Trzaskowskiego. Według Michała Nowaka, przewodniczącego PO w Kędzierzynie-Koźlu, ta konkretna tablica, jako miejsce wyznaczone dla komitetów wyborczych, powinna być dostępna dla obu kandydatów w równym stopniu.

Więcej: Platforma nakleja Trzaskowskiego na Dudę. „Przywracamy stan pierwotny, mamy do tego prawo”

W czwartek na akcję Platformy odpowiedziała Katarzyna Kukolka-Bogocz, szefowa PiS w Kędzierzynie-Koźlu i zarazem pełnomocnik Andrzeja Dudy. Jak przekonywała, prezentując przy tym zdjęcia wykonane na przestrzeni ostatnich tygodni, to plakaty Andrzeja Dudy pierwsze zostały umieszczone na tablicy, ale też zajęły ją całą.

– Chętnie spotkam się z drugą stroną, aby poznać prawo mówiące o tym, że połowa tablicy należy się drugiemu kandydatowi i wtedy, na zasadzie takiej, że nikt nikomu nie będzie niszczył, dojdźmy do porozumienia – mówiła Katarzyna Kukolka-Bogocz. Materiał wideo:

47 KOMENTARZE

 1. Pis-wczycy, po-wczykom i odwrotnie. Gorzej niż dzieci w piaskownicy, bo te wbrew pozorom potrafią się dogadać. Natomiast politykierzy obu opcji nie. Jak tacy mają zarządzać tym Państwem ?

 2. Od samego początku na pewno tak nie wyglądało gdyż dziennie tędy przechodzę i jestem w 100% pewny że 80% od początku wisiał Trzaskowski,ze 2 plakaty Chołowni i z 2 Dudy tak więc niech PISIORY nie robią tutaj propagandy bo się rzygać chce tą kiełbasą wyborczą pełną obietnic bez pokrycia! A może zrobić zakaz plakatowania, zakaz wieszania Banerów!! Przecież każdy ma radio i telewizor w domu więc każdy widzi i słyszy kto kandyduje a nie że oblepią papierami wszystko co się da a potem to miesiącami lata po mieście

  • To przypomnij sobie, że kandydatura Trzaskowskiego pojawiła się dopiero 15 maja, a oficjalnie można było wieszać jego plakaty dopiero po zarejestrowaniu komitetu wyborczego i ogłoszeniu terminu wyborów przez marszałek sejmu. A to odbyło się 3 czerwca. Termin rejestracji komitetów minął 5 czerwca, a rejestracji kandydatów 10 czerwca. Wtedy kandydatura prezydenta Andrzeja Dudy była pewna, a Trzaskowski zbierał podpisy! Komitety nowych kandydatów, np. Rafała Trzaskowskiego, miały czas do 10 czerwca na zebranie 100 tys. podpisów.

 3. Serio bronić okupanta? Nie ważne kto rządzi w kraju, ważne kto daje ustalenia! A po ustalenia nasi polskojęzyczni politykierzy jeżdżą do usa lub izraela. Juda to rycerzyk żydów, wszystko dla nich podpisuje: ustawa 447 choćby, rozszerzenie ustawy 1066 którą miał usunąć, odpalanie świec hanukowych, mówienie o Polsce Polin, wspieranie żydostwa, wprowadzenie 5G, przymus szczepień to tylko kilka jego koronnych sukcesów. A trzaskowski? Człowiek z grupy Bilderberg, sponsorowany przez węgierskiego żyda sorosa który jest ścigany w kilku krajach listem gończym. Popatrzcie ludzie co my tu mamy Polskie? Jakie firmy? Jakie sklepy? Sprawdźcie to, proszę was!

  • Jadą do USA po instrukcje, ale decydujacy głos ma gubernator,który udaje ambasadora. To wszystko jest zdradą tylko nikt o tym nie mówi.

 4. Do @Jeju. Też popłakałem się ze śmiechu słysząc apel o uczciwość platformy 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 5. Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz? Przecież to Kidawa była kandydatem PO, więc, jak mógł wisieć tam i gdzie indziej Rafał 20 Groszy?

 6. Tej pani nie chciało się plakatów kleić i banerów wieszać, nawet na swoim lokalu w centrum nie wywiesiła nawet ulotki a teraz próbuje zmienić rzeczywistość, że niby coś robi. Nic pani nie robiła w kampanii to niech może już się teraz nie kompromituje. Żenada.

  • @Marlena , tobie słonko napawdę mocno przygrzało skoro piszesz takie dyrdymały, gdyby Pani Katarzyna nie robiła NIC, to nie byloby wygranej w powiecie K-K, którego jest koordynatorem z ramienia PiS.
   Dla przypomnienia, gdybyś miał amnezję:
   Wybory 2015 I tura Powiat K-K
   Duda Andrzej 7445 głosów
   Komorowski Bronisław Maria 13 242 głosów
   Wybory 2020 I tura Powiat K-K
   Duda Andrzej 13 876 głosów
   Trzaskowski Rafał 13 537 głosów

   Jeżeli to jest nic robienie, to można to nazwać katastrofą ala przeciwników!
   A może tobie chodzi, o to że na czele struktur powiatowych stoi KOBIETA! ty nie jestes Marlena ale zwyczajny szowinista, który chce rządzić, łajać i lżyć KOBIETY? Lepiej dla ciebie i tobie podobnych by było abyś przed wyborami ZAMILKŁ dla dobra kandydata.Nikt na tym i na innych forach nie jest anonimowy.Ty jesteś nie dość że bezczelny to na dodatek guuupi!

   • Grażyna proś opatrzność o zdrowie, bo o rozum za późno. Wypisujesz oklepane bzdury, lepiej daj se siana i różaniec weż w ręcę to się uspokoisz.

  • Wczoraj przechodziłam koło Baru Ludowego pani Kukolki pełnomocnika wyborczego PiS i rzeczywiście w jej lokalu w centrum na szybach nie ma żadnego plakatu czy też baneru przezydenta Andrzeja Dudy. To jest ciekawa postawa i pani Kukolka w sprawie wyborów nie powinna się odzywać. Zdaje się, że co innego myśli, co innego mówi i co innego robi. Ciekawe co na to pani poseł Porowska?

   • Coś się tu od imienia „Grażyna” zaroiło.
    Prawda jak zawsze w oczy kole, faktem jest, że w powiecie K-K wygrał Prezydent Andrzej Duda.To świadczy o jednym – dobrze przeprowadzonej kampanii wyborczej.
    Nic dodać nic ująć.Karawana jedzie dalej, a kojoty wilusie ujadają, bo tylko tyle mogą!
    „@inna Grażyna” modlitwy o zdrowie nigdy za dużo, szczególnie w czasach koronawirusa.Pozdrawiam i zdrowia życzę.

 7. A ja zapytam tej pani
  Co trzeba sobą reprezentować żeby stać po stronie PiS.
  Tablica nie jest własnością prywatna i o ile dobrze widzę to poniżej jest PAD A to co ludzie zrobili z plakatami to chyba pokazuje stosunek do kandydata

 8. Najbardziej mnie śmieszy kiedy ktoś taki jak PIS apeluje o uczciwość, przecież oni nawet nie wiedzą co to znaczy!! Proponuję najpierw zaglądnąć do słownika i sprawdzić a dopiero próbować umoralniać innych. Przez lata nie spełnili żadnych obietnic i tylko sprawiają że kraj cofa się co PRL a sami tylko patrzą gdzie jaklepiej napchać sobie kieszenie. Mogę zrozumiec że bezmózgie zombiaki i patole będą zawsze za pisem, ale żeby w miarę inteligentni ludzie popierali tą partię to już na prawdę jest szok! Czyżby w biurzę głównego dyktatora była maszyna do prania mózgu?? Jak dla mnie to jedyne wytłumaczenie..

 9. Kobieto, zapłaciłaś za tę tablicę i miejsce dla długopisa? Przecież to tablica miasta i każdy ma prawo przykleić plakat a zresztą dość już oglądania tej gęby :(

 10. Nie ma takiej siy, żeby Duda nie wygrał. Wyniki w I turze lepsze niż na exit poll. I to przy rekordowej frekwencji. No to gdzie są te głosy buntowników?

  • Ale ON ma wygrać, tego chcą Polacy, naprawdę. Mówię to ja Rychu. Łatwo mi się mówi, sami wiecie dlaczego, już tyle o sobie naPiSałem.

 11. Właśnie się dowiedziałem wpolityce.pl, że Prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila. Rozumiem tą wspaniałą decyzję ponieważ on był pedofilem tylko w czasie upojenia alkoholowego, wtedy dobierał się do córki, na trzeźwo brał matkę. Opis dla ciekawych na ww portalu. A do tego te kobiety prosiły PAD o ułaskawienie męża i ojca. Ja też bym takiego pedofila ułaskawił, to oczywista oczywistość. Właśnie rozpoczyna kurs na katechetę.

  • Rychu, jak potrafisz zmanipulować dwie różne wiadomości, opierając swój wywód na niemieckim tabloidzie, to z ciebie niezła szuja i kreatura.

   • Wpolityce.pl jest w pełni kapitału POLSKIEGO, organem propagandy obozu zarządzającego krajem priwisljanskim, jesteś zwykłym człowieczkiem, nie mam zwyczaju zniżać się do nizin społecznych, uraga to mojemu poczuciu wartości.

 12. W powiecie w gminach pełnomocnik PiS-u nic nie robił. Nie było widać materiałów wyborczych. Wygrał w powiecie PAD ponieważ działa TVP Info. Kampania wyborcza PiS-u prowadzona w K-K fatalnie i nieudolnie. Pani powinna siedzieć cicho, a nie upominać innych. Pan Nowak miał rację w mieście wygrał jego kandydat i wygrał zakład

 13. Celowo wprowadzasz czytelników w błąd cytując polskojęzyczne, antypolskie, niemieckie tabloidy. Chyba będziesz niedługo tłumaczył to prokuratorowi.

  • Groźba haha, dla mnie hahah, jestem wyjęty spod prawa ponieważ jako pedofilowi nic mi nie grozi, prezydent da mi ułaskawienie.

 14. Pani Kukolka szefowa kampanii wyborczej PAD w K-K jest dla mnie mało wiarygodna, ponieważ na swoim lokalu nie umieściła plakatów i banerów.Mówią, że przez to PAD w mieście Kędzierzynie-Koźlu przegrał z Trzaskowskim. Zdaje się, że takie działanie jest niezbyt dobre dla kampanii PiS-u

Skomentuj