PiS powołało nowych pełnomocników młodzieżówki. Za Kędzierzyn-Koźle odpowiada Tobiasz Gużda

13

Zamiast, jak do tej pory, jednego lidera młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości w województwie, teraz jest ich troje, co odpowiada okręgom wyborczym do Senatu.

Dotychczasowym pełnomocnikiem Forum Młodych PiS na Opolszczyźnie był Grzegorz Krukowski, który w z związku z upływem kadencji właśnie przekazał pałeczkę młodszym kolegom. Teraz pełnomocników jest troje, każdemu przypadać będzie jeden okręg wyborczy zgodnie z podziałem senackim.

Za okręg 53. obejmujący m.in. Kędzierzyn-Koźle i Olesno odpowiada pochodzący z Głubczyc Tobiasz Gużda. Wraz z Szymonem Bilińskim, któremu przypadł okręg 51. (Prudnik, Kluczbork), zostali przedstawieni przez posłankę Violettę Porowską i posłankę Katarzynę Czocharę.

– To wielkie wyróżnienie idące w parze z odpowiedzialnością za nasze struktury młodzieżowe oraz gotowością do ciężkiej pracy. Jestem przekonana, że poradzicie sobie koncertowo, w czym będę Was wspierać! – zwróciła się do nowych pełnomocników Violetta Porowska.

Wcześniej pełnomocniczką Forum Młodych PiS w powiecie opolskim i Opolu została Wiktoria Mielniczek.

13 KOMENTARZE

 1. Hmmm, w PiS jest ukochanie młodzieży, to jest przyszłość Partii, stawianie na młodych jest słuszną drogą Partii. Dał przykład Macierewicz promując młodych doradców, którzy piastują bądź piastowali prominentne stanowiska z sukcesem dla rozwoju Ojczyzny. Panie działają lokalnie na pozyskanie jak najwięcej młodych, sam nie wiem czy tego słowa mogę użyć, no bo jak inaczej nazwać „młody członek partii”? Junior party member? Obawiam się cenzury…

  Premier, niesłusznie posądzany o notoryczne kłamstwa, również wspierał się młodymi doradcami, którzy już po zdobyciu doświadczenia delegowani zostali na trudniejsze odcinki w większą odpowiedzialnością. Już nie filmy na TikToka, a decyzje o wydawaniu pieniędzy rządu.

  Rząd ma pieniądze i ma ich dużo więcej do wydania niż za Tuska, oni kradli i nie mieli z czego wydawać, to proste. A PiS nie kradnie i ma pieniądze na wydatki kancelarii Premiera.
  Tutaj rada do młodzieży uczącej się w szkołach, zakładajcie koła wsparcia Partii PiS, jednoczcie się służcie idei, bo ona wyzwala. Pracujcie na członków Partii, a nawet wysuwajcie te członki z ramienia partii na czoło.

  • Widzę @Rysieńku , że coś bardzo Cię zdenerwowało 😕 😉
   Zresztą, nie tylko Ty (nie wiedzieć czemu), jesteś ostatnio jakiś nerwowy😳
   Ale spokojnie Rysieńku 😆 Tylko spokój może Cię uratować 🤭

   Bo z tego co widać, słychać i czuć – to jest raczej dobrze, a będzie jeszcze lepiej 😎

 2. Wystarczy że tym młodym orłom spojrzy się w oczy a już widać początki szaleństwa .pomysł na połączenie Kędzierzyna z olesnem oraz Prudnika z kluczborkiem jest dopełnieniem tego urojonego pomysłu.

 3. Czemu jak jest przed wyborami pojawiają się w mediach i wszedzie ich pełno ? Nic przez okres od wyborów do wyborów nie robią i robić nie będą. Chyba że podpinają się pod inwestycje lub wydarzenia których nie są organizatorem ale w mediach trzeba się pokazać. No cóż frajerów którzy na nich głosują raczej nie brakuje.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj