PiS ma gotowe listy kandydatów na wybory. „Wspaniałe nazwiska, również z Kędzierzyna-Koźla”

37

Polityczna atmosfera przed wyborami parlamentarnymi jest już bardzo gorąca, a dzisiejsza wizyta w Kędzierzynie-Koźlu Violetty Porowskiej, szefowej regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości, jeszcze bardziej ją podgrzała.

Violetta Porowska pojawiła się w Kędzierzynie-Koźlu w towarzystwie m.in. Bogdana Tomaszka, radnego wojewódzkiego PiS, Piotra Niewadzisza, prezesa „Chemika”, a także niedawnego kandydata PiS w wyborach samorządowych do sejmiku, oraz sympatyków ugrupowania. Zabrakło obecnego senatora PiS z Kędzierzyna-Koźla Grzegorza Peczkisa.

– Kędzierzyn-Koźle to ważny punkt na mapie Prawa i Sprawiedliwości w województwie opolskim. To jeszcze nie ta chwila, gdy prezentujemy naszych kandydatów do parlamentu, jednak ona niedługo nastąpi (…) Lista Prawa i Sprawiedliwości, zarówno ta sejmowa, jak i senacka, jest bardzo mocna. Są na niej wspaniałe nazwiska, również z Kędzierzyna-Koźla – mówiła Violetta Porowska.

Jak na razie pewna jest tylko „jedynka” PiS do Sejmu na Opolszczyźnie. Miejsce przypadło samej Porowskiej. Więcej w relacji wideo:

37 KOMENTARZE

 1. No, tak. Coś tam niedawno o pieniążkach dla kliniki było to zasłużony piaseckowista i aktywistka kandydatka do rady miasta teraz łapią się do tych co sądzą że wygrają. jakoś to kłodnicko-pogorzeleckie towarzystwo mało wiarygodne.

 2. A pan Cylok do dzisiaj zastanawia się czemu przerżnął wybory mimo takiej kasy na kampanię. I oto odpowiedź. PiSu w Kędzierzynie-Koźlu nie lubimy!

  • Osoba w modro-zielonym żakiecie deklamuje wyuczony na pamięć potok jałowych słów. Parcie na mandat poselski wielkie.
   KOMPROMITACJA!

 3. Kto oglądał Alo Alo wie źe był tam obraz Damy z wielkim cycem. Sam już nie wiem kogo przedstawiał damę czy przerośniętego chłopca…

 4. A ja wręcz przeciwnie z całą rodziną zagłosuję na PIS, nigdy za złodziejskim POKOmenami….nie trawię Komoruskich,Schetynów,Myszek=Agresorek i innegi zaprzaństwa.

 5. Liderka ta coś kiepsko wypadła w Opolu, gdzie nie chcieli jej na prezydenta – poparcie UWAGA!!! 3%. Śmiechu warte. Teraz ma ochotę na posłowanie? Co dla naszego powiatu zrobiła? Jak takie i tacy będą na ich listach, to znowu obciach na cały kraj będzie. Kto te listy układa? Już się obawiam, że ktoś chce swoje interesy załatwiać naszym kosztem. Big Cyc to za mało.

  • I dlatego manipulanci przegrywają. Pani Violetta Teresa Porowska uzyskała drugi wynik w wyborach na prezydenta miasta Opola, otrzymując 11.56% głosów.

   • No właśnie manipulanci przegrywają i tak też się stało z panią powyżej, która w lutym łaskawa była powiedzieć: – Nie, nie będę kandydowała na prezydenta Opola, po wielokroć to mówiłam. Dwa lata temu misję wicewojewody powierzyła mi była premier Beata Szydło, dzisiaj powierzył mi tę misję premier Morawiecki i uważam, że muszę ją wypełnić do końca. Wielokrotnie to powtarzałam, że nie będę kandydowała i mówię to jeszcze raz – mówi wicewojewoda opolski, Violetta Porowska.

    Więc zapowiedzi miłości do naszego powiatu mogą się spełnić podobnie jak to.

 6. Hahahaha, chłopaki z Patriotycznego KK jednak się załapali jako przystawka PiS. A tacy niezależni i apolityczni byli. Wolne żarty. To już KOD jest bardziej patriotyczny.

 7. 9 min 50 w trakcie których jedna z uczestniczek spadła z krawężnika, inny jak się zorientował po paru minutach nakazał wejście ponowne na chodnik, reszta to monolog o niczym i smile, smile, smile. A te nazwiska to wstydliwa sprawa, bo ani du du.

 8. POKOnanym została tylko krytyka i pisanie paszkwili, bo nie dość, że oPOzycja nie ma pojęcia, kogo w końcu wystawi na listy, to jeszcze totalnie skłócona.

 9. Ciągle te same osoby kręcą się tam, gdzie jest kasa – Azoty, Nowa itp… Dziwne spotkanie przypadkowych ludzi? Brakuje tylko Rozczochranej (to ta po dziwnym liftingu). Gdzie senator? Gdzie radni? Ktoś tu się na siłę, po cichu lansuje w nieswoim (na potrzeby wyborów w swoim, a nawet bardzo bliskim) środowisku.

 10. Pani z chorągiewką w dłoni nic specjalnie ciekawego nie mówi, lansuje siebie i tylko siebie.Same ograne slogany wygłasza ustami i gestykulacją. To jest za mało. W wyborach na prezydenta miasta wypadła żenująco. Uzyskała jedno cyfrowy wynik. Opolski PiS pod wodzą owej pani w wyborach do europarlamentu miał o wiele gorszy wynik jak w Kędzierzynie-Koźlu. Takie ma niskie poparcie, dlatego szuka szczęścia w naszym mieście. Może się jej uda z pierwszego miejsca do Sejmu dostać, bo z drugiego to już nie ma szans. W Kędzierzynie-Koźlu tej pani na posła nie wybiorą. Będą lepsze kandydatury.

  • Ja też tak uważam, że jeśli chodzi o możliwość dostania się tej pani do Sejmu tom można założyć z dużym prawdopodobieństwem że mimo przydzielonego pierwszego miejsca na liście kandydatów z PiS do Sejmu nie będzie miała najwięcej głosów. Ponieważ na tej liście centrala wystawi do wyborów osoby bardziej znane i zasłużone dla tej partii. Pani pełnomocnik z pierwszym miejscem na liście może najwyżej uzyskać 5 lub 6 miejsce pod względem ilości oddanych głosów i do Sejmu się nie dostanie. W województwie opolskim PiS może mieć cztery mandaty.

 11. No tak! Lista wyborcza była super i co dalej? Dlaczego była taka a nie inna kolejność na liście?Jakie wyniki dla PiS-u? Co z tej listy dobrego wynikło dla Kędzierzyna-Koźlai i województwa opolskiego. Dlaczego Kedzierzyn-Koźle stracił swojego parlamentarzytę? Mówią, że za kampanię wborczą pani Porowska powinna być rozliczona i te pytania należy zadać pani poseł, pelnomocnk byłej wicewody.

Skomentuj