Piłkarskie zmagania maluchów. Dzieci z 9 przedszkoli rywalizowały na parkiecie. ZDJĘCIA

0

Przedszkolaki z dziewięciu placówek zlokalizowanych na terenie miasta wzięły udział w turnieju piłkarskim, który zorganizowała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9. 

„Dziewiątka” już po raz piąty gościła przedszkolaków z całego miasta na Halowym Turnieju Piłki Nożnej. W środę 15 marca do szkoły przy ulicy Gagarina zawitało dziewięć przedszkoli (2, 8, 9, 20, 22, 23, 24, 26, Ochronka). Wszystkie wystawiły drużyny chłopców, a pięć przedszkoli wzięło udział również w rozgrywkach dziewcząt. Łącznie na parkiecie rywalizowało blisko 120 dzieciaków.

Tym razem oprócz rozgrywek piłkarskich dzieci wzięły udział w zwiedzaniu szkoły, torze przeszkód, strzałach do bramki, zabawach z hula-hop i skakankami oraz rysunkach. Tym razem zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt, puchar zdobyły przedszkolaki z PP 26. Wszystkie drużyny otrzymały takie same dyplomy i nagrody oraz słodki poczęstunek, których fundatorami byli: Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla, hipermarkety Kaufland i L’Eclerc, sklep Colo oraz partner turnieju – Football Academy Kędzierzyn-Koźle.

– Serdeczne podziękowania dla uczestników turnieju, sponsorów, oraz wszystkich zaangażowanych w jego organizację. Do zobaczenia za rok! – podsumowuje trener Krzysztof Hańcza z PSP nr 9.

Skomentuj