Grupa Azoty ZAK nadal będzie głównym sponsorem ZAKSY. Tym razem umowa została zawarta na okres aż trzech lat. Dzięki temu drużyna będzie mogła stabilnie realizować sportowe cele.

Dokumenty podpisano dzisiaj w Hotelu Solidaris. Poza prezesem Grupy Azoty ZAK Adamem Leszkiewiczem i prezesem ZAKSY Mirosławem Ptasińskim podpisy pod umową złożyli także dyrektor sportowy klubu Sebastian Świderski oraz wiceprezes zarządu ZAK Dariusz Bednorz.

– ZAKSA od jakiegoś czasu może stabilnie realizować swoje plany sportowe, treningowe i szkoleniowe. A więc się rozwijać. Mam nadzieję, że podpisując dziś kolejną umowę dajemy drużynie dużą motywację do dalszej pracy. Przed rozpoczęciem sezonu jest to bardzo istotne – mówi prezes ZAK Adam Leszkiewicz.

Jakie są oczekiwania głównego sponsora naszych siatkarzy?

– Mówimy o dobrych wynikach i o dobrym poziomie gry, ale oczywiście chcielibyśmy, aby były one jak najlepsze, a zaangażowanie całego zespołu maksymalne. Przede wszystkim jednak chcemy być dumni z naszej drużyny – dodaje prezes Leszkiewicz.

Finansowe zaangażowanie firmy w sponsoring drużyny zostanie utrzymane na dotychczasowym poziomie.

– ZAKSA i ZAK to dwie wizytówki miasta i regionu, które tworzą ich markę. Jako klub mamy ambitne cele i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli je realizować – mówił po podpisaniu umowy Mirosław Ptasiński.

umowa zaksa grupa azoty zak (2)

umowa zaksa grupa azoty zak (3)

4 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, wcześniejsza umowa na rok, a teraz na trzy…czyżby ktoś obawiał się zmian w Azotach po wyborach i chciał zapewnić finansowanie siatkówki z pieniędzy pracowników ZAK???

  2. ale to zakładanie jakichś teorii spiskowych. jako kibic zaksy się cieszę, że azoty przedłużają umowę i to na 3 lata.. zresztą lepiej chyba tak, niż co roku ją przedłużać. wiadomo, że zak i zaksa są nierozłączne.

  3. Teorii spiskowych??? ZAK i ZAKSA są nierozłączne??? Jak Transfer i Łuczniczka czy jak JSW i Jastrzębie? Pamiętaj, źe każdy może przykręcić kurek…szczególnie, gdy dojdzie do głębokich zmian w naszej firmie…a to może nastąpić już niedługo…

  4. Leszek ma racje. Ile już ZAK wspiera ZAKSE? Ponad 20 lat! Wiec dobrze, ze przez kolejne lata tez beda to robic i to jest tu wazne. A takie gdybanie i wrozenie z fusow to niewiele wnosi do dyskusji, tak sadze.

Skomentuj