Pijany kierowca rozbił passata na polu. Miał ponad cztery promile!

12

W niedzielę około południa na ulicy Głównej w Naczęsławicach doszło do wypadku. Volkswagen passat rozbił się na polu. Kierowca był kompletnie pijany.

Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad autem, który wypadł z jezdni, wpadł do rowu, dachował i ostatecznie wylądował w polu. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej, policja i karetki pogotowia.

Szybko okazało się, co było przyczyną wypadku – kierowca był pod znacznym wpływem alkoholu, miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu. Został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

12 KOMENTARZE

  1. Policja powinna często sprawdzać te wiejskie sklepy po południu i wieczorem,to byście dopiero widzieli jak samochodami odjeżdżają po piwie i nie tylko.Czy Ci młodzi ludzie mózgu nie mają???

  2. Tyle lat to trwa. Za każdym razem jeździł na gazie i się śmiał z tego. Raz już miał odebrane prawo jazdy za alkohol i Nic dziada to nie nauczyło.
    Zamknąć zwyrodnialca bo mógł zrobić krzywdę każdemu innemu.

  3. według strony PSP Opole 5 zastępów w sile 28 strażaków!!! Czy kogoś pogięło aby takie siły wysyłać do takiego zdarzenia? Zresztą widać na zdjęciu że pewnie z 25 strażaków to gapie. Pora wreszcie się tym zająć i zapytać odpowiednie osoby kto decyduje o takich wyjazdach i ile to kosztuje!

Skomentuj