Pies utknął w przepuście drogowym. Na ratunek ruszyli strażacy. WIDEO

7

Nietypowa interwencja strażaków w Cisku. Pies rasy beagle uciekł właścicielce i wszedł do przepustu drogowego, w którym się zaklinował. Ratownicy przy pomocy młota pneumatycznego rozbili część jezdni i wydobyli zwierzę na powierzchnię.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 13 przy ulicy Olszowej w Cisku. „India” wykorzystała moment nieuwagi właścicielki i wcisnęła się do wąskiego przepustu drogowego o długości około sześciu metrów. Tam zwierzę utknęło.

Na miejsce wezwano trzy zastępy strażaków – dwa z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu oraz jeden zastęp druhów z OSP w Cisku. Ratownicy najpierw próbowali dostać się do zwierzęcia przez ciasny przepust, a gdy okazało się to niewykonalne, podjęli decyzję o skuciu części asfaltu. Akcja trwała ponad dwie godziny, ale ostatecznie zakończyła się sukcesem. Wychłodzone i zmęczone zwierzę trafiło do rąk właścicielki.

7 KOMENTARZE

    • Kazia, a jak ty złamiesz nogę to majo przyjeżdżać czy nie majo? Takie myślenie(?) komunistyczne. Wydałaś w związku z tym jakieś swoje piniondze?

Skomentuj