Pierwszy Rossmann w Polsce został otwarty 27 lat temu. Dzisiaj zaczyna się promocyjna „Fiesta”

5

Maj to miesiąc urodzin Rossmanna w Polsce – 27 lat temu otworzony został pierwszy sklep w naszym kraju. Z tej okazji przygotowana została prawdziwa „Fiesta”, czyli urodzinowa kumulacja promocji, w tym kultową już akcję -55 % na produkty do makijażu. Akcja zaczyna się już w sobotę 16 maja.

W ostatnim czasie część promocji została odwołana. Teraz firma chce świętować rocznicę razem z klientami. Od 16 do 31 maja (lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach), w drogeriach stacjonarnych i drogerii internetowej na klientów Rossmanna czekają wyjątkowe okazje.

Ponownie zaoferowany zostanie rabat -55% na produkty wszystkich marek kosmetyków „kolorowych” do makijażu: ust, oczu, twarzy i paznokci (z wyjątkiem marki Semilac, której produkty będą dostępne w promocji 2+1 gratis). Każdy klient będzie mógł kupić do trzech sztuk tego samego kosmetyku (z tym samym kodem EAN) podczas jednych zakupów.

Na tym nie koniec. Przygotowaliśmy też liczne promocje na produkty do pielęgnacji: twarzy, ciała, włosów oraz artykuły do domu. Będą one oznaczone specjalną etykietą lub wobblerem (tzw. reklamowym kiwakiem) z informacjami o rabacie.

Poza zniżkami m.in. -55%, -50%, -40%, klienci będą też mogli skorzystać z ofert typu: 2+2, 1+1, 2+1 czy 3+1. Przy tych promocjach klienci sami będą mogli skomponować swoje zestawy z oznaczonych etykietą lub wobblerem produktów, a najtańszy artykuł otrzymają gratis. Inne propozycje firmy to np. drugi produkt 50% taniej, 2 produkty w supercenie, 3 produkty w supercenie i wiele, wiele innych.

Ważne! Promocje z rabatem procentowym na pojedyncze produkty, będą dostępne w drogeriach stacjonarnych i w drogerii internetowej. Natomiast promocje, w który klienci będą korzystali z rabatu lub gratisu przy zakupie przynajmniej dwóch sztuk jak np. 1+1 (płaci się za jedną sztukę, a drugą dostaje gratis) będą obowiązywały wyłącznie w drogeriach stacjonarnych.

Dodatkowo przez trzy dni (od 18 do 20 maja), 680 z 1400 drogerii Rossmann będzie czynnych dłużej – już od godziny 6:00 rano do 22:00. Godziny otwarć wszystkich sklepów Rossmann można znaleźć na stronie:

http://www.rossmann.pl/drogerie

5 KOMENTARZE

      • Mydło Dove w żelu, w promocji w Polsce jest droższy niż w normalnej cenie w Niemczech. Gęstość i zapach tego mydła też ma wiele do życzenia. Szampony odżywki bez porównania cenowo . Tylko te artykuły znam i mogą to potwierdzić osoby które zaopatruje gdy jadę za granicę .

Skomentuj