Pierwsze zebranie nowych władz Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Szefem Michał Nowak

6

Po niedawnych wewnątrzpartyjnych wyborach w czwartek odbyło się pierwsze posiedzenie rady powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Platformy Obywatelskiej. Wybrano zarząd powiatowych struktur w nowej kadencji.

Wcześniej członkowie Platformy Obywatelskiej w głosowaniu wybierali przewodniczącego struktur powiatowych. O to stanowisko ubiegał się Michał Nowak, dotychczasowy szef, i Robert Węgrzyn. Ostatecznie głosowanie jednym głosem wygrał Nowak.

Wiceprzewodniczącymi struktur zostali Ewa Czubek, Brygida Kolenda-Łabuś i Robert Węgrzyn. Sekretarzem w nowej kadencji będzie Dorota Mrówka. Skarbnikiem pozostaje Dariusz Szymański. Członkami zarządu zostali Arkadiusz Hoffmann, Piotr Jahn, Aleksandra Kodź, Grzegorz Kodź, Artur Maruszczak, Jarosław Nykiel, Waldemar Nowak. Mocą statutu członkiem zarządu jest również starosta Paweł Masełko.

6 KOMENTARZE

  1. Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrra! Jest zarząd powiatowy i dziesięciu członków na czele z radnym Nowakiem. Wyklęty powstań ludu……….., a będzie sama szczęsliwość i nastanie dobrobyt w mieście niemożliwości.

  2. te zdjęcia chyba już głupsze nie mogli wymyślić. Nich się pani kolenda zajmie sprawą kar, które nakłada na mieszkańców. Bandyckie prawo, które sankcjonuje odpowiedzialność zbiorową za brak segregacji.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj