Pierwsze urodziny Telepizzerii Lupo. Skorzystajcie z urodzinowej promocji

0

Są młodzi, energiczni, kreatywni i przebojem wdarli się na kędzierzyńsko-kozielski rynek gastronomiczny. Dokładnie rok temu w Kędzierzynie-Koźlu otwarta została Telepizzeria Lupo. O pierwszym roku działalności, nowych pozycjach w menu oraz o urodzinowej promocji opowiadają Karolina i Tomek Malinowscy, właściciele Telepizzerii Lupo.

– Jakie są warunki specjalnej urodzinowej promocji, którą przygotowaliście na dzisiaj?

– Przygotowaliśmy ją z myślą o tym, aby podziękować stałym klientom za zaufanie, a nowym dać szansę skosztowania naszych specjałów. Promocja urodzinowa obejmuje dwie pizze Capriciosę oraz naszą nowość Primaverę, które to można zamówić dzisiaj w cenie tylko 20 zł. Dowóz w dzisiejszym dniu na teren Blachowni, os. Piastów, Śródmieścia i Pogorzelca jest gratis.

– Jak oceniacie pierwszy rok swojej pracy?

– Najważniejsze jest to, że udało się nam zbudować stały i zaangażowany zespół. Wobec klientów przez cały rok staraliśmy się trzymać wysoki poziom, zapewniając kluczową według nas przewidywalność, świeżość oraz najwyższą jakość produktów z których powstaje nasza pizza.

– Cały czas towarzyszy Telepizzerii Lupo czarny wilk, który jest widoczny na waszym logo.

– Lupo po włosku to właśnie wilk. Towarzyszy nam każdego dnia w pracy i ma kojarzyć się z wilczym apetytem, który chcemy zaspokoić. To nasze logo, z którym się bardzo się utożsamiamy i pragnę podkreślić, że jest to nasz autorski pomysł. Przez cały rok zarówno wilka, jak i nas spotykają różne przygody i zapraszamy serdecznie wszystkich do ich śledzenia na naszym funpage.

– Oprócz głównego menu pojawiają się u was nowe pizze sezonowe?

– Regularnie staramy się, aby klienci mogli spróbować czegoś nowego. W ofercie była już pizza z brokułami, podczas Mistrzostw Świata świetnie sprzedawała się pizza mundialowa, a pyszna carbonara do dzisiaj wspominana jest przez wielu klientów. Obecnie przygotowaliśmy coś zupełnie nowego. W dzień kobiet swoją premierę miała pizza primavera, z serkiem ricotta, z jajkiem, szpinakiem i specjalnie marynowaną czerwoną cebulką. Większość osób, która jej spróbowała, jest zaskoczona jej zupełnie nowym smakiem.

– Klienci często pytają was o czas realizacji zamówienia. Jak to wygląda obecnie?

– Wszystko zależy od tego, w jakich godzinach i w jaki dzień przyjmowane jest zamówienie. W weekendy, wieczorami oraz w godzinach szczytu czas realizacji zamówienia zwykle może być trochę dłuższy. Dlatego zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu nawet już po otwarciu i zarezerwowania sobie dostawy na konkretną godzinę. Zakładamy, że bez względu na wszystko, priorytetem jest terminowa dostawa do klienta. Nie patrząc na to, jaka jest pogoda, czy droga do Blachowni jest otwarta czy zamknięta, to zawsze staramy się dojechać do klienta na czas z jego zamówieniem.

Telepizzeria Lupo
Aleja Jana Pawła II 39I /obok Lidla/
Kędzierzyn-Koźle
Tel. 668-226-668
Facebook
www.lupopizza.pl

Materiał promocyjny