Pierogi diabelskie, kaczka pieczona, królik w śmietanie i nowe zestawy obiadowe. Oto Bar Lokalny w nowym wydaniu

0

Bar Lokalny znajduje się w samym centrum Kędzierzyna-Koźla przy ulicy Reja 2. Z powodu epidemii koronawirusa na jakiś czas firma zawiesiła działalność, jednak już od 1 października bar znowu jest otwarty  i to w nowym wydaniu.

Bar Lokalny to teraz nie tylko nowi ludzie, nowe dni otwarcia, ale także odmienione menu w którym znajdziemy sporo nowości oraz wyśmienite zestawy obiadowe kuchni polskiej i śląskiej.

Pierogi diabelskie

To nowa pozycja w karcie i podobno nie zjemy ich nigdzie indziej, m.in. ze względu na specjalne ciasto. Farszem jest mięso mielone w aromatycznych przyprawach, fasolka i cebula. Pierogi są zapiekane i podawane z sosem czosnkowym własnej produkcji.

Zestawy Obiadowe – tradycyjna kuchnia polska i śląska

Oprócz podstawowych barowych dań takich jak domowe pierogi ruskie, gołąbki, czy żurek, do karty zostały wprowadzone zestawy obiadowe.

Od października codziennie będziemy mogli wybrać się do Baru Lokalnego na kotlet schabowy, pieczeń, filet z kurczaka, De Volaille, Camembert smażony z frytkami i żurawiną oraz na tradycyjne rolady wołowe i wieprzowe z kluskami i kapustą. Codziennie będzie też dostępne w lepszej cenie tzw. „Danie Dnia” oraz prawdziwy swojski rosół z domowym makaronem.

Nowości w karcie

Oprócz tradycyjnych zestawów obiadowych w karcie znalazły się też nowe pozycje. Na uwagę zasługuje Filet po Pastersku, Kotlet po Zbójnicku z pastą przecierową i zapiekany z żółtym serem oraz Schab po Cygańsku z cebulką, firmowym sosem majonezowym i szczypiorkiem.

Kaczka i królik – przepisy od babci

Dla klientów, którzy mieliby ochotę co jakiś czas zjeść coś innego, zaproponowane są trzy dania, przygotowywane zgodnie z przepisami babci szefowej kuchni. Filet w sosie borowikowym, królik w śmietanie z kluskami i kapustą oraz kaczka pieczona z jabłkami, to niewątpliwie dania, na które warto wybrać się do Baru Lokalnego.

Niedzielne Obiady

Bar Lokalny jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 18:00. Od października bar będzie otwarty również w każdą niedzielę od 11:00 do 17:00.

Bar Lokalny organizuje imprezy okolicznościowe do sześćdziesięciu osób: jubileusze, komunie, wesela, stypy,  itp.

Bar Lokalny
Ul. Reja 2, Kędzierzyn-Koźle
Tel.668675998
Facebook 

Materiał promocyjny