Pieniądze z Funduszu Dróg Samorządowych na remonty ulic w Kędzierzynie-Koźlu

5

Ponad 2 miliony złotych na remonty ulic w Kędzierzynie-Koźlu. Miasto po raz kolejny skutecznie sięgnęło po dofinansowanie. Tym razem są to pieniądze przyznane w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Umowy na te środki zostały podpisane przez prezydent Sabinę Nowosielską oraz wicewojewodę Violettę Porowską. Otrzymane pieniądze sfinansują połowę miejskich inwestycji, reszta pochodzić będzie z budżetu gminy. W ten sposób nową nawierzchnię uzyskają ulice Anny i Piramowicza, gdzie prace już trwają. Z kolei inwestycja na ulicy Korfantego dobiegła końca.

5 KOMENTARZE

 1. Przy wyborach Kedzierzyn-Koźle remontuje drogi gminne i powiatowe pomimo, że dróg powiatowych nie ma najwięcej z pośród reszty gmin. Zaznaczyć należy że nie jedną drogą gminna jest bardziej zniszczona niż drogą na terenie kk którą jest modernizowana. Szkoda że przez kandydatów na posłów bądź senatorów nie są takie problemy dostrzegam 😉 pozdrawiam 😁

  • I masz zupełną rację to jak i które drogi są w zatrważającym tempie remontowane woła o pomstę do nieba a my niszczymy samochody jeżdżąc po dziurach i rozjechanych przez wanny z piaskiem drogach możemy co najwyżej popatrzeć jak to się robi gdzie indziej niż w mieście możliwość

 2. piękny widok, tak ponad podziałami, wspaniałe trio, by żyło się lepiej..
  ta kampania pokazuje dobitnie jak PiS dba o nasze miasto, będzie obwodnica, trujące zbiorniki na paliwa rdzewieją, benzenu mniej, Wyspiańskiego przekopana 3 razy w ciągu kwartału, Koreaniec będzie przelewał elektrolity, władze wojewódzkie o nasz powiat dbają, zakryto wszystkie brudne elewacje Pięknymi i Sromotnymi twarzami wygładzonymi. Będzie wiadukt i golonka w każdy czwartek, nie będzie benzenu bo co tydzień będzie ktoś na dywaniku u ministra.

  A panie będą co tydzień robić zdjęcia z czekami, wprost nie mogę się nacieszyć, tylko PiS, nie bądź idiotą zagłosuj !!!

  to mówiłem ja znany z ostrego p….

 3. Pani Violo zluzuj, „powoli bo motorek ci się spoli”. Sama słodycz i uniesienie szczęścia płynie z foto, video, banerów i plakatów. Teraz jest tak jak jest, a po wyborach będzie o wiele lepiej o to zadba pani uśmiechając się z wielkich banerów i bilbordów do ludu. Oby tak było.
  Pytają ludziska gdzie twój szef pan wojewoda? Gdzieś ktoś ponoć powiedział, że wojewoda odpowiada za województwo, a nie wicek.
  Czy teraz w kampanii wyborczej pan wojewoda naprawdę nie ma nic do powiedzenia, bo tak mocno mu pomagasz i dlatego nie widać go w mediach, czy jest inna przyczyna?
  Z zdjęć i relacji medialnych można odnieść wrażenie, że pani Viola i tylko Viola działa reszta to pikuś.
  Nasi mieszkańcy prorokują, że Katarzyna będzie lepsza i wygra te wybory.

Skomentuj