Piękne mieszkania w samym centrum Kędzierzyna-Koźla. Tak będą wyglądały Apartamenty Kościelna

11

Z początkiem 2020 roku rozpocznie się budowa nowych mieszkań w samym centrum Kędzierzyna-Koźla. O pięknych apartamentach z dużymi tarasami, windą, położonych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, opowiada Joanna Gawlik-Weber z Biura Projektowego-Wykonawczego Dom Marzeń.

– Mieszkania powstaną w bardzo dogodnej lokalizacji?

– To prawda, apartamentowiec zostanie wybudowany przy ul. Kościelnej w Kędzierzynie-Koźlu, w cichej i spokojnej okolicy. Jego lokalizacja jest bardzo dobra pod kilkoma względami. Osoby korzystające z samochodu w ciągu paru minut będą mogły dojechać na obwodnicę miasta lub na Aleję Jana Pawła II. W pobliżu znajduje się też przystanek autobusowy i dworzec PKP. Z Apartamentów Kościelna wszędzie jest także blisko na piechotę. W ciągu paru chwil możemy dostać się do centrum miasta, a alejką przez park możemy dojść na ul. Wojska Polskiego. Dobra komunikacja to nie wszystko. Rodziców na pewno ucieszy bliskość szkoły oraz małego ogrodzonego placu zabaw.

– Jakiej wielkości będą mieszkania?

– Do dyspozycji będzie 12 mieszkań o wielkości od 33 do 66 m2. Do apartamentów przynależeć będą duże balkony i tarasy, mające 14, 17, a nawet 41 m2 powierzchni. Tak dużych balkonów nie posiadają żadne inne mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu i są niewątpliwie dużą zaletą naszej oferty.

– Podobno można dopasować projekt mieszkania do własnych potrzeb?

– Jak najbardziej, możemy modyfikować projekty. Istnieje możliwość usuwania czy też przesuwania ścian działowych. Możemy zmieniać kształt pomieszczeń, wielkość pokojów lub połączyć dwa mieszkania dla uzyskania większej powierzchni. Dzięki temu każdy będzie mógł dopasować projekt pod siebie i stworzyć prawdziwy dom swoich marzeń.

– W budynku będzie winda, pomimo iż posiadać on będzie tylko trzy piętra?

– To prawda, najczęściej windy znajdują się w trochę wyższych budynkach i wynika to z ogólnych przepisów budowlanych. My jednak chcieliśmy zadbać o wygodę naszych przyszłych lokatorów i zaproponowaliśmy windę już w standardzie, pomimo, iż nie było wymogu, aby musiała się znaleźć w naszym budynku. Będzie ona jednak z pewnością zaletą zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Każdy doceni możliwość przewiezienia zakupów windą prosto z parkingu, który mieścić się będzie na parterze budynku.

– Dlaczego oferta Apartamentów Kościelna jest atrakcyjna?

– Proponujemy nowoczesne budownictwo z elementami zieleni, ozdabiającymi elewację budynku. Zainteresowane osoby będą mogły wykupić swoje prywatne miejsca parkingowe, które znajdą się na parterze budynku. Dzięki windzie nasze mieszkania będą dobrym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych i niepełnosprawnych. Kiedy do tego dodamy dobrą lokalizację zarówno pod kątem komunikacji, jak i dostępu do usług, to nasza oferta wydaje się być naprawdę warta przemyślenia.

– Gdzie można zapoznać się ze szczegółami państwa oferty?

– Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie internetowej http://koscielnaapartamenty.pl/ oraz na Facebooku. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami: 600109841, 604587234 oraz do umawiania się na spotkania w naszym biurze projektowo-wykonawczym znajdującym się przy ul. Głowackiego 7/2 w Kędzierzynie-Koźlu.

Apartamenty Kościelna
Biuro: ul. Głowackiego 7/2, Kędzierzyn-Koźle
Joanna Gawlik-Weber
tel.: 600109841

Iwona Rurak
tel.: 604587234

http://koscielnaapartamenty.pl/

https://www.facebook.com/Ko%C5%9Bcielna-Apartamenty-100610374699139/

http://dom-marzen.com/

Materiał promocyjny

11 KOMENTARZE

  1. a gdzież to dokładnie ma być usytuowane? Jedyne miejsce to w okolicy krzyżówki ulic Kościelnej z Zaściankiem… a tam już panują nasi ciemni bracia…

  2. Czyli coś komuś wyburzą?No i od rana propozycje:powróżyć albo klątwę rzucę.Kojący widok cmentarza jest zaletą, po doświadczeniach z ciemniejszą zaprzyjaznioną mniejszością.

Skomentuj