Piąta edycja „Kłodnickich Mikrofonów”. Ponad 70 dzieci zaprezentowało się na scenie [ZDJĘCIA]

0

Utalentowana młodzież z Kędzierzyna-Koźla i okolic wzięła sobie rady Jerzego Stuhra do serca. Przypominając, że „śpiewać każdy może” zaprezentowali także swoje zdolności sceniczne. Za nami V Powiatowy Konkurs Piosenki Aktorskiej „Kłodnickie Mikrofony”.

Do udziału w przeglądzie zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 15 przystąpiło ponad 70 wykonawców, a wśród nich zespoły, duety oraz soliści. W repertuarze uczestników znalazły się największe polskie przeboje. Młodzi artyści mierzyli się z repertuarem m.in. Krystyny Prońko, Violetty Villas czy Maryli Rodowicz. Poza umiejętnościami wokalnymi jury oceniało również interpretację utworu oraz przekazane emocje.

Laureatami konkursu zostali: Lena Szyszko (PSP w Cisku), Jarosława Kusiaka (PSP 9 w Kędzierzynie-Koźlu) Kamil Nazar (PSP 15 w Kędzierzynie-Koźlu), Zuzanna Kocem (ZSP w Reńskiej Wsi), Maja Kobus (PSP 16 w Kędzierzynie-Koźlu), Miriam Elbin (ZSP w Landzmierzu), Julia Skwierczyńska (PSP 12 w Kędzierzynie-Koźlu), Julia Kusz (ZSP w Cisowej), Olivia Lach (PSP 15 w Kędzierzynie-Koźlu), Julia Hrabka (PSP w Cisku), Teatr Za Kurtyną (PSP 15 w Kędzierzynie-Koźlu), Natalia Regieńczuk i Nicole Sietczyńska (PSP 12 w Kędzierzynie-Koźlu), Emilia Grzesista i Kaja Nazar (PSP 15 w Kędzierzynie-Koźlu), Nikola Kita i Julia Motyka (PSP 15 w Kędzierzyn-Koźle), zespół Takt (PSP 9 w Kędzierzynie-Koźlu) oraz Paulina i Jej Zespół (PSP 15 w Kędzierzynie-Koźlu). Grand Prix konkursu „Kłodnickie Mikrofony” otrzymała Antonina Miraszewska (PSP 9 w Kędzierzynie-Koźlu).

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj