Pełna księgowość, wirtualne biuro, ubezpieczenia, zwrot podatku z zagranicy. PROSPERITA rozwiąże każdy problem

1

Centrum biznesowe PROSPERITA

Na co dzień pracują zarówno z małymi podatnikami, jak i dużymi spółkami. Zajmują się księgowością (także pełną), sprawami kadrowo-płacowymi, ale to nie wszystko. Oferują także klientom usługi związane z odzyskaniem podatku z zagranicy i usługę „wirtualnego biura” – dla klientów potrzebujących adresu do prowadzenia działalności. Na miejscu mają wsparcie prawne, do dyspozycji są specjaliści od RODO oraz możliwość załatwienia za pośrednictwem biura: kredytów, leasingów i atrakcyjnych ubezpieczeń. O ofercie firmy, która staje się lokalnym centrum biznesowym oraz o świetnej grudniowej promocji opowiada Beata Menzel właścicielka Biura Rachunkowego PROSPERITA.

– Na grudzień i styczeń przygotowała pani wyjątkową promocję dla nowych klientów?

– Zgadza się, najbliższe miesiące to najlepszy czas na zmianę biura rachunkowego. Często trafiają do nas klienci, którzy mieli biuro w złej lokalizacji, spotkali się z niekompetencją, brakiem terminowości, czy brakiem obsługi w innych językach. Przychodzą do nas także klienci chcący negocjować ceny, na co też jesteśmy otwarci, ponieważ mając wiele rozwiązań biznesowych możemy sobie na to pozwolić – podkreśla Beata Menzel.

– Co do promocji, to klienci, którzy przyjdą do naszej firmy w grudniu lub w styczniu, zapłacą przez pierwsze dwa miesiące tylko połowę płatności za usługę. Aż 50% rabatu, to w przypadku dużych firm naprawdę spora oszczędność. Z kolei dla stałych klientów wprowadziliśmy system rabatowej rekomendacji, dzięki któremu każdy może zapłacić dużo mniej za nasze usługi.

– Gdzie znajduje się Biuro Rachunkowe Prosperita?

– Nasze biuro znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Wojska Polskiego 1 nad ING Bankiem Śląskim. Jesteśmy w samym centrum miasta i co dosyć istotne, dysponujemy sporą liczbą bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarówno przed jak i za budynkiem zawsze znajdzie się miejsce do zostawienia samochodu.

– Obsługujemy obecnie klientów nie tylko z całego powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, ale z całej Opolszczyzny m.in. dlatego, że oferujemy możliwość odbioru dokumentów bezpośrednio od klienta. Ponadto oprócz Kędzierzyna-Koźla nasze oddziały znajdują się również w Gogolinie i w Gliwicach.

– Co znajduje się w ofercie Biura Rachunkowego PROSPERITA?

– Obsługujemy zarówno małych, średnich podatników oraz duże firmy na pełnej księgowości. Oczywiście zajmujemy się także sprawami kadrowo-płacowymi. Oprócz tego pomagamy klientom w corocznym rozliczania PIT-ów oraz w odzyskaniu zwrotu podatku i świadczeń z zagranicy z większości krajów Unii Europejskiej.

– Od jakiegoś czasu świadczymy usługę tzw. wirtualnego biura, która pozwala klientowi pod naszym adresem otworzyć i prowadzić swoją działalność gospodarczą. W dzisiejszych czasach wiele firm nie potrzebuje swojej placówki stacjonarnej, której posiadanie wymaga wynajmu lokalu i płacenia czynszu. Klient zamiast tego może skorzystać z wirtualnego biura, założyć działalność pod naszym adresem i opłacać jedynie niewielką opłatę administracyjną. To bardzo sensowne rozwiązanie ograniczające koszty.

– Dlaczego warto wybrać usługi właśnie biura PROSPERITA?

– Z trzech prostych powodów: finansów, świetnej kadry i kompleksowej oferty naszego rozwijającego się centrum biznesowego. W kwestii finansów warto skorzystać z naszej propozycji, ponieważ proponujemy atrakcyjne pakiety usług i potrafimy dla każdego znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie cenowe.

– Nasi klienci doceniają też kompleksowość naszej oferty ponieważ mogą u nas załatwić wiele spraw zarówno firmowych, jak i prywatnych. Oprócz usług księgowych, pomagamy klientom w załatwieniu na bardzo preferencyjnych warunkach kredytów, leasingów, ubezpieczeń: na życie, OC, samochodowych, szkolnych itp. Dla przedsiębiorców istotne jest to, że w naszym biurze można na miejscu skonsultować się ze specjalistami od ochrony danych osobowych, a współpracująca z nami kancelaria adwokacka zapewnia firmom pełną obsługę prawną.

Jeśli chodzi zaś o kadry, to zatrudniamy tylko najlepszych i doświadczonych specjalistów. Pomimo, że przepisy ulegają ciągłym modyfikacjom, to kadra ponad dwudziestu osób Biura Rachunkowego PROSPERITA zawsze potrafi rozwiązać każdy problem.

Zapraszamy

Biuro Rachunkowe Prosperita Beata Menzel
Ul. Wojska Polskiego 1
Tel. 500162110, 798966066
https://www.facebook.com/prosperita24
http://prosperita24.eu/

Materiał promocyjny

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj