Patrycja Markowska była gwiazdą niedzielnego Święta Województwa Opolskiego połączonego z Piknikiem z Funduszami Europejskimi, które zorganizowano przy Domu Kultury „Koźle”. Impreza miała spory rozmach. Nie brakowało najróżniejszych atrakcji.

Piknik z Funduszami Europejskimi organizowany był w ramach ogólnopolskich Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Impreza była również świetną okazją dla mieszkańców miasta, by w punkcie informacyjnym zgłębić swoją wiedzę dotyczącą dotacji unijnych i porozmawiać z osobami, które z takiej formy wsparcia już skorzystały.

Podczas imprezy przygotowano wiele atrakcji, a wśród nich kilka stref, w których można było m.in. zobaczyć eksperymenty naukowe, takie jak np. zasilanie żarówek siłą mięśni, czy wziąć udział w zajęciach. Nie zabrakło rozrywki dla dzieci –  dmuchanych zamków, zjeżdżalni i malowania buzi. Osoby lubiące sport również znalazły coś dla siebie: spacer Nordic Walking i pokazy sportowe zumby i aerobicu.

Miasteczko piknikowe przed Domem Kultury „Koźle” zostało otwarte już w południe i rozpoczęło się  przeglądem piosenki dziecięcej. Na scenie zaprezentowali się lokalni muzycy. Gwiazdą wieczoru była Patrycja Markowska, która tuż przed godziną dwudziestą zawładnęła kozielską sceną, gromadząc sporą publiczność. Zobaczcie, jak było:

Skomentuj