Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej spotkali się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla

7

W poniedziałek w domu kultury przy ulicy Skarbowej w Koźlu odbyło się otwarte spotkanie z senatorami Bogdanem Borusewiczem i Barbarą Dolniak oraz posłami Pawłem Papke i Krystyną Szumilas z Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Tu jest przyszłość!”, poprowadził je miejski radny i szef powiatowych struktur PO w Kędzierzynie-Koźlu. Politycy rozmawiali z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. Zostały poruszone tematy edukacji, subwencji dla gmin i powiatów oraz wizji samodzielnego samorządu.

Więcej w materiale wideo:

7 KOMENTARZE

 1. Ten starszy jegomość chyba pokazał gdzie ma swoich wyborców. Być może to zaduma, może cukier spadł, nie pomprostu prowincja go znudziła. Prawdopodobnie nawet nie wie gdzie jest, tak jak i cała reszta, która przypomina sobie o nas, prowincjonalnych lemingach pół roku przed wyborami Kościerzyna Koźle to nie Warszawa, nie jest ciekawym miastem.

 2. Borsuk chyba przysnął z tego co widać. Pewnie opowiadali jakieś baśnie Andersena czy braci Grimm. Po co oni tu w ogóle przyjeżdżają. Chyba za kare tu są. Żenujące towarzystwo.

 3. Mam wielką prośbę o redakcji portalu !!! 😕 Proszę udostępnić nagranie przemowy do tubylczej ludzkości 🤭 – tej genialnej Szumilas – niegdyś najważniejszej Ministrerki Oświaty w rządzie Platformy Obywatelskiej 😁

  Zawsze można boki zrywać ze śmiechu, jak toto durnowate cokolwiek tłumaczy 😂
  Uwielbiam tę durnowatą elitę intelektualną 🥳🥰

  Nawet bardziej niż tego śpiącego, a ZAZWYCZAJ dukającego marszełeczka senatu Borusewicza 😁

  Wszystkie te głupki są wręcz doskonałe👌😎

 4. Wybory tuż tuż……… Platfusy już były ciekawe kiedy nawidzą pisiory ? Nie ma na kogo głosować dno i wodorosty. Przez najbliższe 4 lata dalszy syf.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj