Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu z akcją „Kierunek Przyszłość”

21

Pięcioosobowa grupa parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej odwiedziła dziś Kędzierzyn-Koźle. Posłowie i senatorowie rozdają mieszkańcom ulotki z programem ugrupowania i namawiają do rozmów o sytuacji w Polsce.

Do Kędzierzyna-Koźla przyjechali posłowie Krystyna Szumilas, Dariusz Joński i Tomasz Głogowski oraz senator Halina Bieda i Alicja Chybicka. W spotkaniach towarzyszy im senator Beniamin Godyla oraz spora grupa samorządowców, a wśród nich starosta Paweł Masełko, wiceprezydent Artur Maruszczak, radni wojewódzcy Brygida Kolenda-Łabuś i Robert Węgrzyn oraz radny miejski Michał Nowak.

– W ciągu ostatnich i najbliższych dni objeżdżamy całą Polskę, każde województw i przedstawiamy program Platformy Obywatelskiej. Przedstawiamy postulaty z czterech pól tematycznych, które będziemy chcieli realizować po przejęciu władzy – opowiada Michał Nowak, szef koła PO w Kędzierzynie-Koźlu.

Parlamentarzyści i samorządowcy od godziny 15:30 rozdawali na kozielskim rynku ulotki. Znajdują się w nich propozycje podzielone na cztery główne bloki tematyczne: dotyczący służby zdrowia, polityki senioralnej, tematów związanych z klimatem oraz gospodarką i rynkiem pracy. Do ulotek dołączona jest krótka ankieta, w której mieszkańcy mogą określić, które z wymienionych tematów są dla nich najważniejsze.

– Do tej pory spotykamy się z pozytywnym odbiorem mieszkańców. Nie wszyscy muszą zgadzać się z naszymi propozycjami, najważniejsze jest zainteresowanie. Chcemy wymieniać poglądy i konstruktywnie rozmawiać, dlatego tego typu akcje zawsze są bardzo wartościowe – powiedziała senator Halina Bieda.

To nie koniec wizyty parlamentarzystów. O godzinie 17:30 będą oni dostępni w Parku Pojednania w Śródmieściu.

21 KOMENTARZE

 1. Po co oni tu przyjeżdżają znowu mamić i tak już skłócone społeczeństwo ? Przyjechali, zjedli , popili , pofanzolili ludziom ciemnotę i pojechali. Jak ten Grodzki. Ani ci co rządzą się nie PO-PIS-ali ani ci co znowu chcą rządzić. Ludzie opamiętajcie się, co tak wciąż oba obozy na przemian będą tu rządzić ? Czas zrobić z tym porządek i wypieprzyć cały sejm. Inaczej nigdy nie będzie tu w kraju dobrze. A zamiast kierunek przyszłość to będzie wielka klęska.

 2. Z utęsknieniem czekam na powrót PO i na podwyżki emerytur jakie dawało PO całe…5 lub 7 zł.Emeryci i renciści już nie mogą się doczekać tej chwili !!!

  • Gdy Szumilas była ministerem oświaty, to w radiowej jedynce tłumaczyła zadanie z fizyki dla maturzystów. O statkach płynących do siebie z prędkością kilku !!! mil na godzinę a odległość pomiędzy statkami wynosiła ,,!!!!!! kilka węzłów 😆😆

   Redaktor (leciało na żywo) ..nie wiedział jak DURNOCIE wytłumaczyć , że jest odwrotnie. 😆

   Wtedy o mało nie dostałem skrętu kiszek- że śmiechu 🤣🤣

   To nagranie gdzieś krąży w internecie , chyba na YouTube 😕😎

 3. Czy obiecywali załatwienie sprawy portu w Koźlu z pominięciem sądu ?
  Jakoś inwestorowi nie spieszno skierować sprawy do tej instytucji.
  Dlaczego cały czas szuka możliwości „załatwienia” sprawy, byle sprawa nie trawiła na wokandę sądową ?
  :))

 4. Brawa dla Platformy która rządzi naszym miastem oraz powiatem.
  Mieszkańcy K-K wiedzą na kogo głosować.
  Banda pisowskich trolli mocna tylko w sieci.

  • Za co brawa? Za to dziadostwo, które nam serwuje Królewna Śmieszka w Benzen City? Chyba się z ptakiem na łeb zamieniłeś. Trol flatformerski mocny w realu. Hehe. Żenujący jesteś plafonie.

 5. A ja czekam z utęsknieniem na rządy PO i podwyższenie wieku emerytalnego nawet do 80 lat bo ja kocham pracować az do śmierci.

 6. Wystarczy popatrzeć na zdjęcie. Elita KK. Emeryci na czele z babcią Brygidą której brak jeszcze honoru by zostawić tonący okręt i zająć się czytaniem książek na emeryturze.

 7. Kierunek przyszłość??? O czym wy chcecie dyskutować? Jak przegracie kolejne wybory to doić będą tylko ci którym się uda zostać w Sejmie i senacie, policzcie ilu już od was uciekło i jak często zmieniacie poglądy.

 8. Jak do tej pory PO NIE MA ŻADNEGO POZYTYWNEGO PROGRAMU DLA POLAKÓW OPRÓCZ OGROMNYCH CHĘCI POWROTU DO WŁADZY, DAJCIE NAM WŁADZĘ TO WAS URZĄDZIMY JAK TO JUŻ BYŁO

Skomentuj