Panowie badali jądra i prostatę. Urologiczna Biała Sobota w Klinice Nova. WIDEO

13

W ramach kampanii „Movember” na podsumowanie tygodnia urologicznego w Klinice Nova w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowano Białą Sobotę. Tego dnia panowie mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji urologicznej, badając jądra i prostatę. Relacja wideo:

13 KOMENTARZE

 1. Co wy pieprzycie w tym felietonie! Fakt nie załapałem się na darmowe badania gdyż nie szło się dodzwonić, ale gdy poszedłem do przychodni aby się zarejestrować na wizytę i usłyszałem że zapisy są na sierpień myślałem że pęknę że śmiechu. Hallo panie doktorze!!! Nie wszystkich stać na prywatne wizyty w pana klinice.

  • Miej litość dla pana doktora. Dłonie ma dwie i przy każdej po pięć palców, szybciej do twoich jaj się nie dobierze jak w sierpniu.

 2. Realista ta tak jak z poprzednimi akcjami,dzwoniłem,byłem w placówce żeby sie zapisać ale wymagali jakichś badań?? Ja pierniczę.Znów porażka.Pewnie dotacje dostali milion ale poszło na pensję dla personel,bo biedne pielęgniarki 6 tysi zarabiają a lekarze 30 tysi.
  Jałmużna jakaś.

 3. A czemu nikt o tych badaniach nie informuje wcześniej, tylko po fakcie? ! Aż jestem ciekaw czy na te badania dostał się zwykły Kowalski, czy jak to ktoś wcześniej napisał -znajomi -hmmm

 4. Czytając komentarze widać, że wszystko przebiegało zgodnie z programem obowiązującym w Matołkowie.?

  Czyli jak zwykle, jaja jak balony.? A to oznacza że, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej ?

 5. Minister Sasin również chce się zająć zabawą jądrami. W interdyscyplinarnym zespole różnych fachowców będą się zastanawiać nad problemami Polaków. Razem z profesorami, profesorkami, inżynierami, inżynierkami, fachowcami i fachowczyniami od jąder i ich szczepień i rozszczepień opracują i wybiorą reaktor dla jąder gotowych służyć Polsce.
  Lokalizacja takiego centrum jądrowego będzie blisko CPK, które już się buduje, widziałem w TVP. By zbudować elektrownię na jądra Sasina musi najpierw ta w Ostrołęce zostać zburzona, PiS zbudował i PiS zburzył. Ta była na czarne kartofle od śląskich kopidołów. Te nie są już w modzie mimo, że mamy ich na 200 lat.
  Na takie badanie trzeba się jakoś specjalnie przygotować, golenie jest konieczne?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj