Panie wiedzą, jak się bawić. Niezwykły Dzień Kobiet w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIA

0

Prezydent miasta Sabina Nowosielska i starosta powiatu Małgorzata Tudaj zaserwowały paniom z Kędzierzyna-Koźla wyjątkowy wieczór w hotelu „Solidaris”. Mieszkanki bawili jedyni w swoim rodzaju „chłopcy z gitarą”, czyli wiceprezydenci miasta i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Dzień kobiet w hotelu „Solidaris” organizowany przez miasto i powiat to już tradycja. Co roku impreza przyciąga coraz więcej pań. Nic dziwnego – wydarzenie to prawdziwy raj dla wszystkich kobiet.

W ramach stoisk przygotowanych m.in. przez:  Hotel Court, firmę kosmetyczną Mary Kay, Forever Living Products, Infiniti, Vassarii panie mogły skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i porad, jak dbać o swoje zdrowie i urodę. Nie zabrakło uczty dla duszy, czyli stoiska z niezwykłą literaturą Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na panie czekały również pyszne przekąski i wino serwowane przez znanego kędzierzyńsko-kozielskiego winiarza Waldemara Wczaska, właściciela winiarni „Synapsa”. Jednak najtrudniej paniom było się oprzeć czekoladowym cukierkom, którymi częstowali siatkarze Zaksy.

– W Kędzierzynie-Koźlu bez wątpienia rządzą kobiety. Prezydent miasta jest kobietą i starosta powiatu również, a to zestawienie idealne. Jesteśmy miastem, w którym jest wiele ambitnych kobiet będących jednocześnie świetnymi matkami. Kobiety jednak inaczej od mężczyzn patrzą na wiele spraw. Dbamy o porządek i lubimy, gdy otacza nas estetyczny widok, dlatego zwracamy uwagę na to, czego czasem nie dostrzega mężczyzna – mówi Sabina Nowosielska, prezydent miasta.

Podczas imprezy fragmenty książki „Kobieto! Boski diable” czytała Krystyna Kołodziejczyk-Szyszko. O uśmiechy na kobiecych twarzach zadbał niezwykły kwartet, czyli wiceprezydenci Wojciech Jagiełło i Artur Maruszczak oraz dyrektor MOK Piotr Gabrysz i rzecznik starostwa powiatowego Adam Lecibil, który zagrał na wyjątkowym instrumencie o nieco wielkanocnym akcencie, czyli jajku. Wiceprezydenci i dyrektor MOK wystąpili również jako aktorzy w zabawnym filmiku, który do łez rozbawił panie. Podczas dnia kobiet odbył się również koncert Danuty Stankiewicz z zespołem „Poznakowski Band”.

 

Skomentuj