Pani Katarzyna wyszła rano z psem, odkryła, że półnadzy ludzie śpią w jej samochodzie

17
Zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę.

Naszej czytelniczce przytrafiła się bardzo niemiła sytuacja. Gdy rano wyszła na spacer z psem, zauważyła, że w jej aucie śpią obce osoby, które w dodatku były półnagie.

Do tej sytuacji doszło ostatniej nocy.

– Kilkoro małolatów urządziło sobie wycieczkę po osiedlu Powstańców Śląskich. Zabawa była tak dobra, że postanowili poszukać suchego miejsca na swoją libację i igraszki. Znaleźli auto, które zniszczyli w środku, ale zmorzeni alkoholem i igraszkami w samochodzie, zasnęli. Po godzinie 6 podczas spaceru z psem odkryłam, że ktoś jest w moim aucie. Małoletni z genitaliami na wierzchu spali w nim w najlepsze – opisuje pani Katarzyna.

Na miejsce wezwano patrol policji, który obudził śpiących intruzów.

17 KOMENTARZE

 1. Siedzę, jem kebaba u ciapatego i to 1sza rzecz która mnie dziś rozbawiła do śmiechu.
  Pozdrawiam KK24 i czytelników. Dziś cziluję i jest apolitycznie.

 2. Pokolenie coraz większych debili rośnie. Niech w końcu gnojostwo zacznie ponosić konsekwencje za to, co wyprawia, bo w czaszce im się chrzani od tej bezkarności.

  • Jestem w Japonii i kibicuję siatkarzom, wspierałem dopingiem mecz z Francją, ponieśliśmy moralne zwycięstwo.

  • Uważam , że powinni dostać obfite śniadanie przywiezione z dobrego hotelu, w razie niedowiezienia na czas żarełka powinni zgłosić protest i zażądać odszkodowania oraz dodatkowo obiadu….koniec świata już bliski

 3. To dla takich wykluczonych z genitaliami na wierzchu fundusze europejskie mają wybudować hostel.By nie niszczyli aut i nie szokowali zacofanych i nieżyczliwych.

 4. Mam pytanie dlaczego ten samochód był nie zamknięty?Czyżby ta pani udostępniała swoje auto „na godziny”a teraz wielkie larum gdy chętnych było więcej niż zapłaciło.

  • Ona po prostu chciała, żeby przytrafiła jej się „bardzo niemiała sytuacja”. Nie mam pojęcia, co to jest „niemiała” sytuacja, ale pewnie redakcja kk24 wyjaśni, jak już wytrzeźwieje po sobotnich imprezach.

Skomentuj