Pani Katarzyna już niedługo będzie nie do poznania. Ruszyła metamorfoza

0

Na co dzień zapracowana matka dwójki dzieci, która zapomniała o sobie, poświęcając każdą wolną chwilę rodzinie, już niedługo przejdzie całkowitą metamorfozę. Katarzyna Kaczmarczyk-Skoczylas została wybrana w projekcie metamorfoza#odnowanowa kędzierzyńsko-kozielskich specjalistów branży beauty.

Katarzyna Kaczmarczyk-Skoczylas ma 31 lat i jest mieszkanką gminy Walce. To właśnie ją spośród wielu zgłoszeń wybrali specjaliści branży urodowej, aby przeprowadzić niezwykłą metamorfozę. Pomysł na przeprowadzenie akcji zrodził się w głowie Szymona Bugiela, znakomitego fryzjera i kosmetologa estetycznego z Kędzierzyna-Koźla.

Inicjatywa jest po to, aby zmienić życie wybranej przez nas kobiety. Chcemy, aby poczuła się dobrze sama ze sobą, aby odzyskała wiarę w siebie i odkryła swoje piękno. Wymyśliłem projekt, angażując kilku świetnych specjalistów z branży. Kasia już zaczęła dietę i zaczęła chudnąć. Ja i Roksana również rozpoczęliśmy swoją pracę. Jak my już będziemy na finiszu, to wtedy wejdzie reszta specjalistów. Wybraliśmy Kasię, ponieważ jest wyjątkową osobą, która w codziennym życiu matki zapomniała o swojej kobiecości – mówi Szymon Bugiel.

Metamorfozę przeprowadzą prawdziwi profesjonaliści. Wśród nich Szymon Bugiel – kosmetologia estetyczna, Roksana Wojciechowska – dietetyk, Izabela Babińska – fryzjer, Alicja Gorczyńska – stylistka, Dagmara Antczak – stylistka paznokci, Patrycja Jelińska – wizażystka i stylistka rzęs, a efekty uwieczni Jarosław Kozłowski – fotograf.

Do metamorfozy zgłosiła mnie moja siostra, ona dobrze wie, jaki mam temperament. Nie ukrywam, że odkąd urodziłam dwójkę dzieci, po prostu się zapuściłam. Zawsze chciałam się zmienić, ale nigdy nie miałam na to czasu i wystarczającej motywacji. Byłam zła na siebie, że tak zaniedbałam wszystko i nie mogłam spoglądać w lustro. To niesamowite, że ktoś robi taką akcję dla innych. Bardzo mnie to wszystko motywuje, to niesamowicie sympatyczni, życzliwi ludzie. Cieszę się, że to wszystko robią dla mnie – mówi Katarzyna Kaczmarczyk-Skoczylas.

Efekty metamorfozy pani Kasi z projektu społecznego metamorfoza#odnowanowa poznamy już wiosną.

Skomentuj