Pancerny Skorpion odwiedził Schron przy ulicy Zwycięstwa. Piknik w hołdzie powstańcom śląskim

8

W sobotę w ramach dnia otwartego mieszkańcy mogli zwiedzać schron przy ulicy Zwycięstwa w Blachowni oraz zobaczyć pojazdy i wyposażenie militarne z czasów II wojny światowej. 

Wydarzenie odbyło się z okazji setnej rocznicy III Powstania Śląskiego i było hołdem dla powstańców śląskich. W pikniku uczestniczyli historycy i pasjonaci ze stowarzyszenia Pancerny Skorpion, którzy biorą udział w rajdzie szlakiem płk Stanisława Glińskiego Projekt został zorganizowany przez Stowarzyszenie Blechhammer – 1944, Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Radę Osiedla Blachownia oraz Schron przy ulicy Zwycięstwa.

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że wcześniej nie było informacji o tej imprezie.
    Jak to jest, że o jakichś poronionych koncertach, czy kebabach to na 10 dni wcześniej i ze trzy razy powtarzane, a gdy coś ciekawego to wiadomość po.

  2. Szkoda, że tak słabo było reklamowane to wydarzenie. Oprócz imprez organizowanych przez miasto K-K mogło by też promować takie niebiletowane wydarzenia

  3. Fajna inicjatywa,ciekawe wydarzenie tylko że nie byłem, W tym mieście jak się coś dzieje ciekawego to zazwyczaj dowiadujemy się o tym dzień po,słucham radia park,czytam kk24,itd.itp. A dowiedziałem że o tym dopiero dzisiaj, zresztą po liczbie ludzi widać że nie jestem jedynym który nie dotarł, a przybył bym z miłą chęcią-ciekawie spędzone sobotnie popołudnie by było;)

  4. Czemu niektóre imprezy nie są reklamowane wvzesniej?? Ostatnio było spotkanie z leśnictwem w sprawie wycinki lasów ,i facet dużo ciekawych rzeczy opowoadal i też nigdzie nie było informacji o tym!!!!!

Skomentuj