Pan Sławomir od strzelnicy startuje w wyborach. „Prawo ma być respektowane”

46

Sławomira Wołkowieckiego nie trzeba przedstawiać czytelnikom, którzy są aktywni na stronie KK24.pl na Facebooku. Mieszkaniec Koźla w komentarzach niestrudzenie przypomina o hałasach dobiegających z terenu strzelnicy nad Odrą. Także wtedy, gdy dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem. Niektórzy powątpiewają czy to postać prawdziwa. Otóż jak najbardziej. Wkrótce Sławomir Wołkowiecki może zostać radnym miejskim.

Jeśli ktoś w dyskusji pod postem pyta na przykład „a co ze strzelnicą?”, wiadomo, że to odniesienie do pana Sławomira. On sam zresztą zwykle nie pozostaje dłużny, wkrótce zamieszczając komentarz dotyczący problematycznych wystrzałów. Ostatnio Sławomir Wołkowiecki dał się poznać bliżej, pojawiając się na przedwyborczej konferencji Prawa i Sprawiedliwości. Choć nie powiedział tego wprost, dał jasno do zrozumienia, że jako radny będzie chciał zająć się głównie strzelnicą.

– Moim zadaniem jest respektowanie prawa (…) Do tej pory żyłem sobie spokojnie i nie uczestniczyłem w życiu publicznym, ale skoro prawo łamane jest na co dzień, coś trzeba z tym zrobić – deklaruje.

Kandydat przedstawił się także w kilku słowach: pochodzi z Kamienia Pomorskiego, w 1979 roku przyjechał na Opolszczyznę. Jest ojcem dwójki samodzielnych już dzieci. Jako „jedynka” na kozielskiej liście PiS ma duże szanse zdobycia mandatu radnego miejskiego.

46 KOMENTARZE

 1. Ten pan przyjął taktykę sp A. Leppera. Nie ważne co pisze,co robi ale ważne żeby o nim mówili, bo ludzie zapomną i tak co wyczynial ale powiedzą: ,,o to To ten gość co go znamy z mediów to możemy zaglosowac”

 2. I faktycznie może tak być, że taki gościu zostaje radnym, bo pis przegłosował zmiany w ordynacji nie ma już jednomandatowych okręgów wyborczych. Można być kozą na jedynce i zostać radną. Co do zalet tego pana, to artykuł wyjaśnił wszystko: problem ze strzelnicą i dwójka dorosłych dzieci.
  Rozumiem, że jak rozwiąże problem strzelnicy (która innym nie przeszkadza), to zrzeknie się mandatu radnego.

  • Komentarz o tyle długi co zawierający nieprawdę.Lepiej poczytaj ordynację wyborczą, chyba że celowo ludzi w błąd wprowadzasz. Miejsce na liiście nie ma nic do rzeczy.Jeżeli dany komitet zdobędzie mandant w okręgu, to wchodzi kandydat mający największą liczbę głosów. Miejsce na liście jest nieistotne.

 3. Dzięki kozielskiej strzelnicy,która w naszym mieście istnieje od 150 lat nasz jak to go zwą „pan strzelniczy” wylansowal sie do wladzy. Mimo,ze z tym obiektem nie ma nic wspolnego i chce go zniszczyc to pnie sie do wladzy po trupach. Widzę,że myli strzelnice
  ze stacja PKP , nazywając prezesa „zawiadowca” no ale moze w jego rodzinnych stronach tak sie mowi. Oby bedac radnym sie nie mylil choc nie zycze mu zeby nim zostal. Poza tym czlowiek ten oskarza stowarzyszenie ze strzelnica dziala bezprawnie,ze firma z akredytacja ,ktora robila pomiary na zlecenie Starostwa przy obecności pracowników ww oraz radnego zanizyla pomiary. Że podczas pomiarów strzelano ciszej….. a dla czego? Bo do pomiaru impulsowego ma strzelać każdą broń z osobna a nie wszystkie naraz. Ale do tego człowieka to nie dociera pomimo tłumaczeń urzędników. Naciagnal już nasze miasto na dwa pomiary za ponad 5 tyś zl tylko dlatego że słyszy strzały. Co zrobi jak dostanie się do wladzy? Co mu przeszkadza ,że tam strzela naszą Policja,Służba Więzienna,ochroniarze,myśliwi i strzelcy sportowi? Gdzieś muszą to robić. Zawsze może wrócić w rodzinne strony i tam robić porządki. Tu jest już znany a osoby które miały z nim kontakt mają wyrobione o nim zdanie. Potrafił nawet zaszkodzić swoim bliskim o czym współpracownicy pewnej instytucji powinni wiedzieć. Ciekawe czy dzwoni na policję,że słyszy strzały? A słyszy bo ćwiczy naszą Policja. Brak słów…. mam nadzieję,że wyborcy zdecydują w dzień wyborów mądrze.

  • Nieważne są te wszystkie badania i pomiary.
   Proszę przejść się do publicznego przedszkola nr 14 i posłuchać na jaki huk narażone są nasze dzieci, w tym mój syn. Poza tym, wg. mojej opinii „incydent” z postrzeleniem kierowcy, jadącego obwodnicą powinien definitywnie rozwiązać temat strzelnicy. Jej po prostu nie powinno tam być. Będę wspierać każdego kto opowie się przeciw niej.
   Pozdrawiam.

   • Kim Ty jesteś by decydować o tym co i gdzie ma być? Motto Sławomira to …prawo ma być respektowane… prawo Twoje ? Sławomira? Czy wyroki sądów dla PIS są nieważne? Z tego co wiem to zajęcia na strzelnicy odbywają się sporadycznie w tygodniu, prowadzone są i to nie zawsze w soboty i do 14 godz. w niedzielę a wtedy przedszkole jest nieczynne.Wygłada na to,że gdzie indziej jest jeszcze głośniej. wychowałem się w tym przedszkolu i to wtedy gdy wojsko strzelało dzień i noc. Zaorać KOŹLE niech zapanuje wszechwładna cisza,młodzi wyjadą bo życie w mieście układać im będa SŁAWOMIRY/emeryci/ a tego co wiem,to dzieci Slawomira wyfrunęly z Koźla.

   • A do ku…..y nędzy kim Pan jest Panie Grzegorzu, że wie pan ,że przeprowadzone przez urząd pomiary są nieważne???? Miasto wydało tyle pieniędzy a tu taki „ekspert” wie swoje. Nie woz swego dziecka samochodem do tego przedszkola ,bo Twój samochód wytwarza o 10 decybeli więcej niż dopuszczalna norma dla tego osiedla i dzieci będą przeżywać traumę. W domu pewnie grają w krwawe strzelanki i jest dobrze. Możesz mieć swoje głupie zdanie ale nie wypowiadaj się w takich kwestiach. Strzelnica w naszym mieście jest od zawsze a teraz nagle zaczyna przeszkadzać bo jakiś tam pan Sławomir chce zabłysnąć i pisze o strzelnicy a inni to podlapuja. Jakoś jak nie pisali to nikt się nie interesował a teraz woda na młyn. Wojsko na niej strzelalo nawet w nocy
    I nikt się nie skarżył. W Koźlu był tor kartingowy i ryk silnikow byl ogromny. Ludzie traktowali to jako cos normalnego. Mozna bylo popatrzec na wyscigi. A teraz kazdemu wszystko przeszkadza. Zaorajmy Koźle, napiszemy „zdrój ” młodzi ludzie uciekną,zresztą i tak już ich nie ma. Mamy uniwersytet ale trzeciego wieku. Ogólnie cienko a tu tylko zamykać, zakazać. Boże chroń to miasto przed głupimi ludźmi.

    • chodzi o to, że ten koleś „strzelnica” został przez pislam zgłoszony. Mogli zgłosić na jedynkę Mietka spod Lidla albo zrobić na piastach całą listę z członków Kleszcza. Ważne dla pisu, że jest lista i ludzie będą na coś tam głosować, a kto będzie radnym to już sprawa drugorzędna. A ludzie na to dymanie się zgadzają.

 4. Facet ma obsesje, przeszkadza mu strzelnica, a nie potrafi zebrać nawet kilku podpisów od innych mieszkańców którym by ta strzelnica przeszkadzała. Faceta trzeba wysiedlić gdzieś daleko na wieś, a nie wpuszczać do urzędu

  • wydaje mu się, że jako radny będzie tam robił spotkania z wyborcami, to nie będą mieli kiedy strzelać. No Kamieniu Pomorski wydałeś na świat takiego obywatela, tylko czemu nam go wysłałeś a nie zatrzymałeś sobie.

 5. Grzegorz, kim ty jesteś,że nie liczysz się z wyrokami Sądów?Twoje prawo jak motto Sławomira… prawo musi być przestrzegane… tylko czyje prawo: Twoje ? Slawomira? Typowe dla pisu – „trybun ludowy -tak, prawo-nie.Z tego co wiem ,to strzelnica w tygodniu działa sporadycznie a zajęcia i to nie zawsze odbywają się w soboty i niedziele /w niedziele do godz.14/ wtedy przedszkole jest nieczynne. Gdzie prowadzasz syna w soboty i niedziele, że jest tak głośno? Wychowywałem się w tym przedszkolu przez 4 lata i to w czasie, kiedy wojsko strzelało i w dzień i w nocy. To,że słychać strzały nie świadczy ,że przeszkadzają,głośniejszy jest jadący tir i nie tylko, wszystkie odgłosy miasta przekraczają dopuszczalny hałas. wyciszyć Kożle na zawsze,młodym miasto mają urządzać tacy jak Sławomir. Emeryci pozwólcie młodym i wykształconym urządzać ich miasto! Nie wyganiajcie ich za granicę lub do dużych miast! Z tego co wiem to dzieci Sławomira również wyfrunęły!

 6. Jeszcze w sierpniu na Facebooku zachwalał Marka Piaseckiego, że niby najlepszy kandydat na prezydenta. Chyba bliżej mu było do Kukiz 15. Jeszcze miesiąc temu. PIS szukał w Koźlu kandydatów na listy. Usilnie działacze wydzwaniali i proponowali miejsce na listach, az wieść gminna dotarła do Pana Sławka, no i chłopina przyjął miejsce na liście. Ma ponoć gadane, więc wynegocjował jedynkę. A głupi ludzie pójdą i zagłosują. Ojciec dyrektor nakaże zagłosować na pisiorków i z jedynki wskoczy do magistratu. Paręnaście lat temu pan Sławek startował już w wyborach. Znalazłem w necie informację. Jakis komitet lokalny był centroprawica. Wtedy miał dalsze miejsce na liście i uzyskał mniej niż 10 głosów. Więc to nie jest do końca prawda, że nie uczestniczył w życiu publicznym. Nie ma to jak zacząć kandydowanie od małego kłamstewka.

 7. koźlak dej se siana i wyj dalej do księżyca może ci ulży i deczko się uspokoisz. Wiedz jedno, że ludzie zasługuja na szacunek i nie są „głupi” i zagłosują za Dobrą Zmianą. Twoje wpisy potwierdzają, że jesteś gamoń i przed Dobrą Zmianą trzęsiesz ze strachu czterema literami, a Sławkowi powinieneś czyścić buty, bo cię przerasta intelektem zakompleksiona miernoto.

 8. A co prawda zabolała? Przed nikim się nie trzęsę. Buty to sobie sam wyczyść. A czy kogoś przerastasz intelektem to wybacz, nie tobie oceniać. Dobra Zmiana ze Sławkiem na czele, to będzie zajebista zmiana! Nawet artykuł w gazecie zamiast pomóc kandydatowi to strzela mu w piętę. Wszyscy w Koźlu czekaja na radnego Sławka od strzelnicy. Zastanawiam się, że skoro to tak inteligentny i wykształcony człowiek co to mu powinienem buty czyścić i przerasta mnie intelektem, mnie zakompleksionego miernotę nie startuje na prezydenta?? Czyżby w najlepszej partii pod słońcem nie poznali się na takim geniuszu?? Pewnie po wyborach pan Sławek obrazi się na PIS, że miał biorące miejsce a nie udało się. Nadal liczę, że ludzie w naszym mieście nie są idiotami.

 9. A ja zagłosuję na Sławka. Cały mój blok zagłosuje. MAsz człowieku 26 głosów. Podoba mi się i tyle. Może będziemy mieć w Koźlu pomnik Lecha, a co? Warszawka może a my nie? Sławek w radzie załatwi. Najpierw zlikwiduje strzelnicę, potem pomnik Lecha, a potem za 4 lata na prezia.

 10. Panie Sławomirze tak trzymać, KK24 dla Pana zrobiła dobrą robotę. Jest dobrze i okazuje się, że będzie dobry wynik wyborczy. Widać po wpisach że ma pan rację i dlatego ten wrzask.

  • Czyli jeśliby były wpisy akceptujące, to należy to uznać, za porażkę, a jak są wpisy krytyczne, to znaczy że gość ma rację.
   To bardzo ciekawe pifpafie. Pamiętaj jednak, że jak doktor będzie na obchodzie to piżamkę masz mieć założoną na nogach.

 11. I to jest kandydat, tylko ON wie czego chce, a chce tylko jedną rzecz. Nikt inny nie potrafi się pochwalić takim programem. Już teraz wiem, że ten przyszły radny jest pewniakiem na druga kadencję. Zmienię zameldowanie by na niego zagłosować.

 12. Panie Sławomirze pamięta Pan postrzelenie na obwodnicy?, sprawa została umorzona, ale wyszło na jaw że tam bawił się prokurator (takie ploteczki), strzelali z broni z której nie mogli stąd taki zasięg rażenia. Także nie czepiajcie się Pana Sławimoira bo sprawa strzelnicy jest śmierdząca. Może PIS odwiesi tą sprawe postrzelenia choć pewnie już wszystko tak załatwili że nikt nic nie znajdzie.

  • Tak, bezdomny.To była prywatna haubica pe-panc (takie ploteczki) i stąd sprawie „łeb ukręcono”.
   Ale mamy przecież dzielnego pana Sławomira, więc wkrótce cały świat usłyszy prawdę.

 13. Jeżeli to prawda z tą strzelnicą to sprawą powinny się jakieś służby zająć. Panie Sławomirze ma Pan swoje 5 minut !, jeszcze będą Pana przepraszać.

  • Tak powinny zająć się służby. Są już powiadomione CIA, FBI, KGB oraz niedawno powstała Służba Ochrony Marsa. Pewnie odkryją, że to Helskie Ujście Jadowe.

Skomentuj