Padł kolejny rekord! Znamy wstępne wyniki zbiórki w Kędzierzynie-Koźlu

8

Poznaliśmy wstępne wyniki zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kędzierzynie-Koźlu. W tym roku darczyńcy kolejny raz wykazali się niezwykłą hojnością, ustanawiając kolejny rekord. Udało się zebrać ponad 100 tysięcy złotych!

Przez całą niedzielę wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przemierzali ulice Kędzierzyna-Koźla, kwestując na rzecz najnowocześniejszych urządzeń dla diagnozowania zakażeń i walki z sepsą.

Mieszkańcy chętnie uczestniczyli w kweście. Jak informuje Miejski Ośrodek Kultury, który koordynował akcję w naszym mieście, łącznie, z kwesty ulicznej i Sztabowych Puszek Stacjonarnych zebrano 78 135,51 zł oraz eSkarbonki 22 359 zł, co daje łączną kwotę 100 494,51 PLN. Do końca dnia można wspomóc akcję poprzez eSkarbonkę – kliknij, aby przejść.

8 KOMENTARZE

 1. Sromotnik Toruński nie jest z tego zadowolony, albo mu to zwisa, bo Rząd Najjaśniejszej Rzeczypospolitej przelał różnymi kanałami tej pijawce 350.000.000PLN w przeciągu ostatnich lat.
  Tym samym nie musi już organizować zbiórek jak kiedyś na Stocznię, z której to zbiórki pieniądze odparowały.

  Owsiak zarabia miesięcznie ok 10.000 brutto uprzedzam kolejne pytania.

  • „Mrówka Cała” musiała zdechnąć, bo za dużo smrodu koło niej się zrobiło, ale „Złoty Melon” i „Jasna Sprawa” mają się dobrze, a nawet lepiej niż dobrze, więc, Rychu, nie bredź o 10.000 brutto!

 2. Gratulacje z tego pasożyt dostanie legalnie 10 495zł a wystarczy żeby personel zmieniał rękawiczki i odkażał dłonie i by było po sepsie i po żółtaczce!

 3. Plujecie jadem nienawiści ,sami nic nie dajecie no chyba że temu dziadowi z Torunia. Ale mam nadzieje że sprzęt zakupiony przez Nas ludzi którzy wspierają WOŚP nie będzie musiał ratować was lub waszych bliskich.

 4. Kurka wodna 😕 Chyba przez pomyłkę upłaciłem tę rekordową kwotę na Złoty Melon Juraska w czerwonych majteczkach 🧐, nie na to konto co chciałem! 😳

  Ale to możliwe, bo w tej durnej Australii wszystko jest jakieś porąbane i na odwrót 🥴 Nawet niepotrzebnie kupiłem te bilety na finał rozgrywek tenisa 😭

  Bo zarówno Iga jak i Magda dostały nagle łomot 😯 A zapowiadał się taki super finał tych zawodów 🙄
  Cholerka!!! coś ostatnio mam same przykrości i cały czas PO-d górkę 😎

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj