Otwarcie nowej stacji benzynowej później niż zakładano. Przyczyną problem z budową drogi dojazdowej

8

Opóźnienie na placu budowy nowe stacji benzynowej, która powstaje na granicy Koźla i Reńskiej Wsi. Z pierwszych deklaracji właściciela wynikało, że może ona rozpocząć działalność w połowie roku, dziś ten termin jest już mocno nieaktualny, a otwarcie nastąpi nie prędzej niż we wrześniu.

Budowę rozpoczęto już w styczniu. Zgodnie z deklaracjami przedstawicieli firmy Orlen, nowa stacja powstająca przy rondzie między Reńską Wsią a Koźlem miała zostać oddana w połowie roku. Pod koniec lipca prace wciąż jednak trwają. Zwróciliśmy się z zapytaniem do przedstawicieli koncernu.

Biuro Prasowe PKN Orlen informuje, że otwarcie nowej stacji nastąpi nie wcześniej niż we wrześniu. – Termin jest uzależniony od przebudowy drogi prowadzącej do placówki, który się wydłuża – informują przedstawiciele firmy.

Na nowej stacji będzie można zatankować każdy rodzaj paliwa, gaz LPG, dodatek AdBlu, wydzielone zostaną też odrębne stanowiska dla pojazdów ciężarowych. Stacja będzie działać w formule Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci będą mogli skorzystać z pełnej oferty gastronomicznej.

8 KOMENTARZE

  1. Każdy, kto przejeżdża koło tej stacji widzi, że roboty idą, ale nikt by nie powiedział, że otwarcie tuż, tuż. Chyba że się nazywa Morawiecki albo inny mitoman.
    Dokładnie 6 lipca jeden z radnych miejskich napisał artykuł na innym portalu: „To będzie wizytówka paliwowego giganta. Budowa stacji benzynowej dobiega powoli końca”
    Czy rolą radnego jest pisanie o poczynaniach biznesowych? Jakieś profity z tego są? Dziennikarze mają być 4 władzą, a tu radny-dziennikarz sam sobie patrzy na ręce? Coś chyba nie tak.

  2. Brawo,na zachodzie inwestycje zaczyna się od przebudowy dróg aby ułatwić dojazd na budowę,a u nas jak widać ha ha

  3. Tankowanie pod korek…który robi się teraz bo blokują jezdnię i auta stoją dookoła ronda i nikt nie może przejechać. Zero rozumu.

Skomentuj