Otwarcie nowego domu Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę”. WIDEO

4

W Sławięcicach otwarto nowy Dzienny Dom Pobytu Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę”. Inwestycja wsparta przez Unię Europejską i sponsorów pochłonęła około 2 mln zł i będzie kontynuowana. W uroczystości uczestniczyła m.in. prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska oraz starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Paweł Masełko. Relacja wideo:

4 KOMENTARZE

  1. A to jest instytucja miejska, czy powiatowa? Czyli, albi prezydent, albo starosta. Ktoś w pracy się nudzi i potrzebuje fleszy do oddychania.

  2. Czytajac te ironiczne wpisy moich poprzednikow pytam sie jakim trzeba byc czlowiekiem, aby w takim stylu pisac. Pamietajcie Karma wraca i nie zycze wam by wasze potomstwo dosiegl autyzm. Respekt i wielkie brawa dla sponsorow i inicjatorow dzieki Wam powstal ten osrodek w K-K. Oczywiscie poprzez integracje w tym osrodku bedzie latwiejsze ich zycie i mieszkania chronione tez super sprawa. Wielkie brawa i respekt tez dla rodzicow mam nadzeje ze teraz dla Was i waszych pociech zycie bedzie troche lepsze. Wczoraj byla pozytywna wzmianka w Teleexsspresie o Was. Zycze Wam powodzenia.

Skomentuj