Miasto otwiera baseny i sauny! Najpierw kryta pływalnia, w przyszłym tygodniu całe „Wodne oKKo”

11

Warunkowo, na dwa tygodnie, dopuszczona będzie aktywność sportowa na terenach otwartych, boiskach na świeżym powietrzu, stokach narciarskich oraz uruchomione zostaną baseny. MOSiR w Kędzierzynie-Koźlu przygotowuje się do przyjęcia mieszkańców. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od soboty 13 lutego otwiera swoje obiekty: sauny, grotę solną oraz krytą pływalnię w Śródmieściu dla indywidualnych użytkowników. Niebawem będziemy mogli też skorzystać ze  strefy basenów „Wodnego oKKa”. MOSiR potrzebuje jedynie kilku dni na przygotowanie odpowiednich warunków.

Kryte pływalnie działały cały czas, członkowie kadry narodowej, klasy pływackie korzystały cały czas. Od soboty pływalnia będzie funkcjonować w normalnym trybie. Wodne oKKo będzie dostępne dla mieszkańców od przyszłego tygodnia. Wymagało od nas więcej czasu na ogarnięcie wszystkiego, lanie wody to również długi proces wymaga około tygodnia. Sauny otwieramy wszędzie i na niedzielę zapraszamy do Wodnego oKKa na rytuały saunowe, walentynki w saunie. W niedzielę również walentynki na lodowisku, zadbamy o odpowiedni klimat dzięki muzyce i małym upominkom. Jednak nie chce zdradzać niespodzianek dla naszych mieszkańców – mówi Tomasz Radłowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej informacji o funkcjonowaniu obiektów w reżimie sanitarnym znajdziemy na stronie MOSIRu: http://www.mosirkk.pl/aktualnosci/dostepnosc-obiektow-mosir-w-dniach-13022021-r-28022021-r

 

 

11 KOMENTARZE

 1. Jak wiadomo wielu Polaków wypoczywa również w kasynach, więc pispany umożliwiły to w przeciwieństwie do miejsc męki czyli fitness. Jak wytłumaczył naczelny logik z MZ niejaki Andrusiewicz, bo w kasynach nosi się maseczki, idąc tym tropem należy sądzić że na basenach też.
  Super tłumaczenia dla supermotłochu.

 2. A ja poczekam na skutki otwarcia tych basenów, saun itp. Jest dobrze, ale będzie gorzej, to po co mi maska na miescie, skoro na basenach, w kinach i saunach można się szybciej zarazić, o kościołach nie wspomnę, gdzie ludzie śpiewają, głośno się modlą i nikt nie przestrzega ilości wiernych -ale cóż można tylko pisać

  • Byłem, wygrzałem się wraz moją panią!
   Było fantastycznie!!!
   O podwyższonej temperaturze ciała w ciągu tygodnia nieomieszkam poinformować!

Skomentuj