Oszustka przez trzy lata ukrywała się przed policją. Zatrzymali ją na terenie naszego powiatu

1

Głubczyccy policjanci we współpracy z policjantami z Kędzierzyna Koźla zatrzymali poszukiwaną za oszustwa przy sprzedaży robotów kuchennych. 48-latka ukrywała się u swojego kolegi. Kobieta musi odbyć teraz karę blisko 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Głubczyc od blisko 3 lat prowadzili poszukiwania za 48-letnią mieszkanką Głubczyc. Kobieta była poszukiwana za oszustwa finansowe. Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że kobieta może ukrywać się na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Współpraca głubczyckiej i kędzierzyńsko-kozielskiej jednostki pozwoliły na zaplanowanie akcji zatrzymania poszukiwanej.

Kiedy funkcjonariusze pojechali pod wytypowany adres, ich przypuszczenia się potwierdziły. 48-latka była bardzo zaskoczona wizytą nieumundurowanych policjantów w jej kryjówce. Zatrzymali oni kobietę oraz przewieźli do jednego z zakładów karnych.

48-letnia kobieta będzie musiała odbyć karę blisko 3 lat pozbawienia wolności. Na swoim koncie ma liczne oszustwa, których dopuszczała się przy sprzedaży robotów kuchennych znanej marki.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj