Oświeciński, Zakościelny, Strasburger i wielu innych. Plejada gwiazd na Art Cup – znowu z udziałem publiczności

4

Już w najbliższy weekend Zakrzów rozbłyśnie blaskiem znanych i lubianych postaci show-biznesu, które przyjadą na Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. To słynne na całą Polskę wydarzenie jest już po raz dwudziesty czwarty organizowane przez Ludowy Klub Jeździecki Lewada.

– Najbardziej cieszy nas to, że tegoroczna edycja odbędzie się znowu z udziałem publiczności. W związku z pandemią koronawirusa niestety w zeszłym roku było to niemożliwe, a wiemy, jak chętnie i licznie mieszkańcy całego województwa opolskiego przybywają, żeby zobaczyć na żywo zmagania swoich idoli.

– Zarówno w sobotę 27- jak i w niedzielę 28 sierpnia zapraszamy wszystkich do kibicowania oraz obserwowania rywalizacji. Całość imprezy odbędzie się tym razem przed obiektem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie. Warto zabrać ze sobą koc piknikowy i spędzić razem z nami w Zakrzowie rodzinny weekend. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny  – opowiada Anetta Sałacka z LKJ Lewada.

Aktorzy i artyści przez ostatni weekend wakacji będą rywalizowali o tytuł mistrza w jednej z czterech dyscyplin jeździeckich: ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody, western riding i powożeniu zaprzęgami. Mistrzostwom Gwiazd towarzyszyć będą także pokazy jeździeckie i występy artystyczne. W tym roku będą to między innymi Blanka Satora Horse Show, pokaz mody jeździeckiej marki Five Foule, Pony Show, występy Cheerleaders Opole.

Swój udział w Art Cup 2022 zapowiedzieli między innymi: Kevin Aiston, Artur Barciś, Tomasz Biernawski, Jowita Budnik, Magdalena Cwenówna, Andrzej Grabowski, Katarzyna Herman, Małgorzata Iwanicka, Ewa Kania, Paweł Kleszcz, Anna Korcz, Darek Kordek, Emilia Krakowska, Rafał Królikowski, Mariusz Krzemiński, Tomasz Lulek, Katarzyna Łęcka, Patrycja Modlińska, Andrzej Niemirski, Robert Ekow Osam-Gyaabin, Tomasz Oświeciński, Artur Pontek, Rita Raider, Beata Sadkowska, Henryk Sawka, Karolina Sawka, Jerzy Schejbal, Mark Shepherd, Roch Siemianowski, Karol Strasburger, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny i Zenon Żyburtowicz.

Na gości w Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zakrzowie czeka olbrzymi parking, na terenie obiektu będzie można też skorzystać ze stoisk gastronomicznych, a dla dzieci będą przygotowane dmuchańce.

Program XXIV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd

Sobota 27 sierpnia

13.30 – Uroczyste otwarcie XXIV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art-Cup

14.00 – Konkurs półfinałowy ujeżdżenia

14:30 – Spotkanie w Maciejem Zakościelnym

15:00 – Konkurs półfinałowy western riding

15.30 – Pokazy jeździeckie

16:00 – Konkurs półfinałowy skoków przez przeszkody

16.30 – Konkurs półfinałowy powożenia

17.30 – Pokazy jeździeckie

 

Niedziela 28 sierpnia

11.30 – Konkurs finałowy ujeżdżenia

12.00 – Konkurs finałowy western riding

12.30 – Konkurs finałowy skoków przez przeszkody

13:00 – Pokazy mody jeździeckiej marki Five Foule

13:30 – Konkurs finałowy powożenia,

14.30 – Pokazy jeździeckie

15.00 – Uroczysta dekoracja zwycięzców

15.30 – Pokazy jeździeckie

4 KOMENTARZE

 1. Hmmmmm ? Skoro odbędzie się kolejny Art Cup, to może radni z Polskiej Cerekwi, już się jakoś uspokoili? ?
  I może przeszła im ochota żeby wykopać Lewadę i pana Sałackiego z Zakrzowa.?

  Ciekawe jaki był najważniejszy argument, który przekonał radnych z mniejszości niemieckiej? ?

  Chociaż ZAZWYCZAJ gdy nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi CHODZI o grajcary albo erło ?
  Ale może być, że o coś innego ?

 2. „…odbędzie się tym razem przed obiektem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie”!!!?????
  oj a juz myslalem ze Fa..fasing juz odsprzedal park p.salackiemu!:/ widocznie jeszcze tego „ktos” niezapomnial;DDD..termin przgapilem uff dzieki bo bym poszedl na ta plejte wiejskich gwiazd!;)

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj