Osobówka wjechała w motocykl przed przejściem dla pieszych. Wypadek na ul. Głubczyckiej

4

W piątek, 1 października po godzinie 12 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem osobowego opla i motocykla marki Suzuki.

Wypadek miał miejsce na ulicy Głubczyckiej w pobliżu Prokuratury Rejonowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, 43-letni motocyklista zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić pieszego. Jadący za nim kierowca osobówki najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości i uderzył w jednoślad.

Poszkodowany 43-latek został zabrany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi, szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

4 KOMENTARZE

  1. W miejscu tego przejścia dla pieszych, powinien stać fotoradar lub na odcinku od szpital do stacji Orlena – odcinkowy pomiar prędkości.
    To co się tam dzieje, jeży włos na głowie. Spróbujcie na tych zakrętach (szczególnie w szczycie) pojechać zgodnie z przepisami (40 km/h) to zaraz znajdzie się jakiś baran/baranica mrugający, że jedziesz za wolno.

  2. Jechał tym autem młody zielony szczawik, który prawdopodobnie dopiero co zdał prawo jazdy. Mam nadzieję, że już mu je zabrali i nikomu nie zrobi już krzywdy

Skomentuj