Osobowe BMW z impetem wjechało w ogrodzenie. Kierowca był pijany. ZDJĘCIA

11

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w poniedziałek około godz. 16.30 na ulicy Portowej.

Pracownicy jednej z firm położonej przy ulicy Portowej usłyszeli huk. Jak się okazało, kierowca osobowego bmw wjechał w ogrodzenie posesji, taranując je. Na miejsce skierowano straż pożarną i policję.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, samochodem na śląskich tablicach rejestracyjnych podróżowało trzech mężczyzn – obywateli Ukrainy. Badanie alkomatem kierowcy potwierdziło obecność alkoholu w organizmie. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

11 KOMENTARZE

 1. Noooooooooo 🤔 To ten pijany kierowca, może mieć teraz pod górkę 🙄I to BARDZO pod górkę 😆

  Bo zgodnie ze zmianami prawa karnego, teraz takie autko będzie mu odebrane i wystawione na licytację 😆 I całkowity przepadek auteczka – jako narzędzia przestępstwa 👍👍

  Może w końcu skończą się jazdy na bani – wzorem normalnych państw, które rzeczywiście karają pijanych kierowców.👏👏
  Bo dotychczas, takich pijaków za kierownicą – prawo uznawało za święte krowy 😎

 2. Kompletny brak mózgu!Strach pomyśleć gdyby tam ktoś jechał lub szedł.Pijak za kierownicą BMW.Dożywotni zakaz kierowania jakichkolwiek pojazdów.

 3. Coraz więcej młodych Ukraińców łazi i jeździ po mieście.
  Wyleźli ze swoich nor,nabrali odwagi,bo na początku się nie afiszowali,niby że tylko kobiety i dzieci przyjechały.
  A może by tak zaczęli bronić swojej ojczyzny,bo Ruscy kraj im zajmują kawałek po kawałku, wbrew opinii naszych mediów które co chwilę ogłaszają zwycięskie walki Ukraińców i klęskę Ruskich.

 4. Trzech pijanych byczków nas ubogaciło. Powinni w kamaszach bronić swej ziemii, no cóż… Polska potrzebuje robotników.

 5. Jak to jest, że robimy na nich zbiórki, płacimy zasiłki z naszych podatków, przekazujemy za darmo uzbrojenie a tymczasem trzech w wieku poborowym rozbija się po naszych płotach w BMW?

  • A kamandir ani pół słówka nie beknął na temat rzezi wołyńskiej. Może za mało pomagamy, czy co?
   Oj,Polsko, obudzisz się z ręką w nocnym naczyniu.

 6. BMW czy będziesz miał wydatki, tak się kończy jazda próbna po zakupie niesprawnego auta. Jeszcze do końca nie opite a już wrak.

 7. Ty Natyna osobowe bmw to bmw produkuje ciężarowe lub dostawcze nie wiedziałem ok dobrze że napisałaś osobowe żeby było wiadomo

Skomentuj