Osiem nowych przypadków koronawirusa w regionie. Połowę z nich stanowią mieszkanki naszego powiatu

14

Wojewoda Opolski poinformował o wykryciu ośmiu nowych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie. Cztery z nich dotyczą mieszkanek powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Nowe informacje zostały opublikowane w poniedziałek przed godziną 15. Na terenie Opolszczyzny zdiagnozowano osiem nowych przypadków koronawirusa. Cztery z nich dotyczą mieszkanek powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego (dwie kobiety są w wieku średnim, dwie następne w senioralnym).

Kolejne przypadki dotyczą dwóch mężczyzn i kobiety z powiatu strzeleckiego oraz mężczyzny z powiatu prudnickiego. Stan wszystkich ośmiu pacjentów jest dobry, nie wymagają oni hospitalizacji i przebywają na kwarantannie domowej.

14 KOMENTARZE

 1. Myslicie rzad. Zaotrzy siedzenie w domu ze cos. To pomorze. Niemi. Powiedza czy
  Rzadzacy wytrzymia w domu bez wychodzenie. Niech sie zamkna….pogadamy.jak to jest. Pracowac ktos musi. Inaczej panstwo calkiem. Padnie.,.Gadajai gadaja.a,dobre slowa na otuche dla ludzi. To co😤

 2. Myslicie rzad. Zaotrzy siedzenie w domu ze cos. To pomorze. Niech mi i wam . Powiedza czy ludzie
  Rzadzacy tym krajem wytrzymia w domu bez wychodzenie. Niech sie zamkna….pogadamy.jak to jest. Pracowac ktos musi. Inaczej panstwo calkiem. Padnie.,.Gadaja i gadaja.a,dobre slowa na otuche dla ludzi. To co😤

  • Dobry wieczor. Niemam, na celu nikogo namiawiac na sile do mojego punktu widzenia. Panike rzadzacy wywolali i zator ekonomiczny. Pani mi moderatorem. Nawala. Robote ludzie moga stracic lub jusz stracilo. Prosze sie zastanowic ile tu jest. Kitu w trosce o zdrowie pani, moje i calego narodu.

 3. Dla mnie i dla wszystkich wyznawców PiS najważniejszy dzień to 10 maja, tylko oddani akolici oddadzą głos na Adriana. Mam nadzieję, że POpaprańcy umożliwią Prawdziwym Polakom udział w wyborach, miasto musi te wybory zorganizować, pracownicy komisji wyborczych to będą tylko ludzie właściwi, bo nikt z PO nie musi już brać w tym udziału, to takie miękkie ludzie, boją się wirusa jakiegoś takiego małego. Wirusa, którego na oczy nie widzieli.

  W każdej komisji w drzwiach będzie stał ksiądz bo jego ręce nie przenoszą wirusa, widzieliśmy przecież jak nasz Prezes brał komunię z gołych rąk i nie przeżywa mąk zarażenia. Ręce będą sprawdzane, pobierane będą odciski palców, tak na wszelki wypadek, będzie też dmuchanie na trzeźwość, sami wiecie dzień wcześniej nie możecie się za mocno odkażać, kościoły wam pozamykali więc wiecie, spokój.

  Komisje nie mogą mieć więcej niż 2 osoby, chyba, że są z rodziny wtedy może być więcej, inaczej było by to sprzeczne z obecnymi rozporządzeniami, które mam nadzieję do wyborów zostaną zniesione.

  Wgramy to w cuglach, najważniejsze jest zwycięstwo, wybory i Prawdziwa Zdrowa Polska Republika.

 4. To dlaczego jest ten szpital jako zakaźny skoro w domu odbywa się kwaratane nawet z chorobą koronawirusa ? . Sa osoby które potrzebują opieki nagłej , np osoby starsze przewlekłe chore.

 5. Przebywają na kwarantannie domowej . jak trafią do szpitala to już będzie za późno. Jak widać nie jest straszny ten wirus więc po co było zabierać szpitale ,miejsca dla chorych i potrzebujących? w jakim celu to było zrobione? są ludzie którzy naprawdę potrzebuje pomocy i czekają na operacje w domach zamiast już być zoperowani . to wszystko się ni kupy ni dupy nie trzyma

 6. Kolejne przypadki dotyczą dwóch mężczyzn i kobiety z powiatu strzeleckiego oraz mężczyzny z powiatu prudnickiego. Stan wszystkich ośmiu pacjentów jest dobry, nie wymagają oni hospitalizacji i przebywają na kwarantannie domowej.
  To jest jakaś paranoja zakażonych wypuszczają do domu aby zakażali innych a mi ograniczają wyjście z domu o co w tym tu chodzi

 7. Nie rozumie służba zdrowia zapłaciła po 950 zł za termometr bezdotykowy, kupili 50 szt, te same termometry są na allegro po 280 zł, normalnie to przesyłam kopie faktury do prokuratora, to za twoja i moja kasę bogacą się zozy, gdzie my żyjemy, ziomki bierzmy się za tą skorumpowana bandę, jak wam bym powiedział zżucie się na) apówke to nikt nic by nie dał, a tak mają przyzwolenie publiczne.

Skomentuj