Opel nie ustąpił pierwszeństwa. Kolizja dwóch osobówek pod komendą policji

5

W czwartek około godziny 14 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego, ulicy Pawła Stalmacha i alei Ignacego Lisa.

Na miejsce skierowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz policję. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca osobowym oplem wyjeżdżając z ulicy Pawła Stalmacha nie ustąpiła pierwszeństwa poprawnie jadącemu ulicą Wojska Polskiego seatowi. Doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji ukarana została mandatem karnym.

 

5 KOMENTARZE

  1. Czegoś tu nie rozumiem. Jeśli pani jechała oplem a pan jechał seatem, to pani miała pierwszeństwo. A Redakcja napisała, że nie ustąpiła pierwszeństwa. Czy na drogach już nie obowiązuje savoir vivre?

    • Auto-stop
      Ja nie rozumiem tekstu? Ja głosuję na PiS i Andrzeja Dudę, więc rozumiem. Jestem człowiekiem mądrym i inteligentnym, tak jak lepsza zmiana. To ty nie rozumiesz. A tak przy okazji, ja napisałem, że kobieta ma pierwszeństwo. To stara zasada.

  2. To jest efekt teraźniejszej nauki jazdy.Jak baba ma wjechać na autostradę albo do miasta gdzie są tramwaje to śmierć w oczach. Najważniejsze to zaliczyć małpi gaj, trochę po mieście i prawko w kieszeni.A efektu później widać.

Skomentuj