Omdlenia w trakcie uroczystości. Strażacy interweniowali w kościele

17

W trakcie dzisiejszej uroczystej mszy świętej w kościele św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych doszło do omdleń. Przytomność straciły dwie osoby. Kilka innych narzekało na złe samopoczucie.

Pojawiły się obawy, że w kościele doszło do przekroczenia bezpiecznego stężenia tlenku węgla lub innego gazu. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Strażacy swoją aparaturą sprawdzili stan w powietrza w budynku, ale nie wykryli niczego niepokojącego. Osobom, które źle się poczuły, udzielono pomocy medycznej.

17 KOMENTARZE

 1. Na spacer, z kijkami, nad Odrę, a nie wysiadujecie w kościolach, niedotlenieni jestescie, słabi i chorzy, a potem straż pożarna musi przyjeżdżać…

 2. Prawda;P
  Sport to zdrowie, spacery lepsze niz wysiadywanie w takich miejscach. Na kabarecie sie siedzi rowniez, ale sa plusy – miesnie brzucha rozruszane:)

 3. Doczekamy się relacji z uroczystości? Obchody dzisiejszego święta, to nie interwencja straży i karetki pod kościołem.

 4. Nie jestem burakiem, jestem zwykłym pustakiem..? ? muszę wypowiadać się na każdy temat, bo głosy mi każą. czasami mnie wyzywają od kiepów – nie wiem czemu, ale to chyba dobrze? pozdro dla kumatych..? ? ? a zwłaszcza dla mojego ukochanego Hajnricha z poczty..? ? ?

 5. Kaczor powyżej to baran a ta cała jola co jej się brzuch trzęsie całkiem zwichrowana.G wam do tego, gdzie ludzie spędzają czas.Nikt wam nie broni modlić się do konstytucji z kodziarami,chociaż żaden z tych palantów nie umie 5 zdań przeczytać ze zrozumieniem.

 6. Zacznij się chłopeczku leczyć choćby na nogi. Bo na głowę NIE MASZ najmniejszych SZANS. ? Zbyt wielkie spustoszenia w mózgu?

  A przy okazji;
  Kto ci tak biedaku ROZUM SPAPRAŁ? ?
  Zdrówka życzę ??

 7. Ja jrstem prawdziwy. Jutro przyjeżdżam z Holandii i bedę sie z wami bił. O 17.00 za garażami na Piastach. Czekam mądrale.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj