Okrągły jubileusz w Synapsie. Przed nami X Święto Wina – po raz pierwszy impreza potrwa aż dwa dni!

4

Już po raz dziesiąty winiarnia Synapsa będzie gospodarzem wyjątkowej imprezy przyciągającej amatorów szlachetnego trunku, tradycyjnych przysmaków i dobrej zabawy. Jubileuszowa edycja imprezy potrwa aż dwa dni.

Pomysłodawcą i organizatorem Dnia Wina jest Waldemar Wczasek, który od lat pasjonuje się produkcją wina i zaraża swoją pasją innych. Dzień Wina w Synapsie co roku jest okazją do skosztowania trunków z małych winiarni, ale też lokalnych pyszności.

Część główna imprezy zaplanowana jest na sobotę. W planie, tak jak w poprzednich latach będą rozmaite konkursy i zabawy oraz bardzo dużo muzyki w wykonaniu lokalnych artystów reprezentujących różne gatunki. Od godziny 13 dostępne będą stoiska wystawcze, oficjalne rozpoczęcie X Dnia Wina zaplanowano na 17. Zabawa będzie kontynuowana w niedzielę, szczegóły na plakacie:

 

4 KOMENTARZE

  1. co to jest synapsa, gdzie sie znajduje , czy autor artykułu sądzi że wszyscy to wiedzą? może wskazanym byłoby zamieścic pół zdania o lokalizacji?

  2. Pyszne i zaprawde zdrowe musi być to winko z krainy kędzierzyńskiej. Dojzewające grona winne w słońcu obok drogi do większyc. I to zdrojowe powietrze z benzenem. Mozna serwować z rybką z kanalu gliwickiego. Proszę ugościć wladze samorzadowe lokalne tymi specjalami. Na zdrowie !

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj