Ojciec z Kędzierzyna-Koźla wytoczył wojnę pedofilom. Stanęły za nim tysiące osób z całej Polski

14
Zasadzce, którą pan Krzysztof zastawił na pedofila, informowały media w całej Polsce. Tu w programie TVP Alarm!

Złapał jednego z nich, teraz inni grożą mu śmiercią i chcą skrzywdzić jego córkę. Mimo to taksówkarz z Kędzierzyna-Koźla, który ujął dorosłego mężczyznę czekającego na spotkanie z jego 12-letnią córką, nie odpuszcza pedofilom. Stworzył petycję, w której domaga się drakońskiego zaostrzenia prawa za czyny seksualne wobec dzieci. Podpisało się pod nią już prawie 10 tysięcy osób z całej Polski.

Sprawa ma swój początek w lutym tego roku, gdy pan Krzysztof odkrył, że jego 12-letnia córka prowadzi korespondencję z dorosłym mężczyzną przez komunikator internetowy. Zawierała obsceniczne zdjęcia i propozycje seksualne. Pan Krzysztof postanowił zastawić na zwyrodnialca pułapkę. Udając córkę, umówił się z nim w galerii handlowej. Wcześniej ojciec sprawdził, jak wygląda. Gdy tylko namierzył mężczyznę, dokonał obywatelskiego zatrzymania, następnie przekazał 26-latka policji.

Jak się później okazało, tego samego dnia 26-latek został puszczony wolno. Ostatecznie jednak on i jeszcze jeden mężczyzna usłyszeli w Prokuraturze Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu zarzuty, zostali objęci dozorem policyjnym i musieli uiścić poręczenie majątkowe. Za składanie propozycji seksualnych dziecku jednemu z nich grożą 2 lata więzienia, drugi, u którego znaleziono treści pedofilskie, może spędzić w więzieniu 5 lat. Pan Krzysztof uważa, że kary są śmiesznie niskie. Dlatego po raz drugi postanowił działać.

– Uważam, że należy zmienić prawo. Obowiązujące kary dla pedofilów są zbyt niskie. Tego rodzaju przestępstwo powinno być zagrożone karą 25 lat więzienia oraz kastracją chemiczną. Powinno stosować się też bezwzględny areszt – mówi ojciec 12-latki.

Pod jego petycją do polskich władz w internecie podpisało się już prawie 10 tys. osób. Wciąż można to zrobić – kliknij, aby przejść. Pan Krzysztof kontaktował się już również z przedstawicielami Ministerstwa Sprawiedliwości i innych instytucji.

Niestety, wytoczenie ciężkich dział przeciw pedofilom ma też dla niego i jego rodziny przykre skutki. Jeden z internautów trafił na wpisy zamieszczone na forach zrzeszających pedofilów, gdzie anonimowe osoby życzą mieszkańcowi Kędzierzyna-Koźla śmierci, a jego córce zgwałcenia. Najgorsze, że podano także jego dane wraz z adresem, a nawet zamieszczono zdjęcia dziewczynki wraz z informacją, gdzie chodzi do szkoły.

„Zapłacę za spalenie taksówki, gwałt na córce, ciężkie uszkodzenie ciała, likwidację” – to tylko fragment jednego z wpisów.

Pan Krzysztof złożył na policji zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych. Namierzenie autorów wpisów może być jednak bardzo trudne. Fora, na których pojawiły się groźby w stosunku do mieszkańca Kędzierzyna-Koźla i wielu innych osób, także publicznych, częściowo znajdują się w tzw. „darknecie”. To część sieci funkcjonująca poza popularnymi wyszukiwarkami, przeważnie na zagranicznych serwerach, gdzie dane są wielokrotnie szyfrowane. Pedofile i inni przestępcy czują się tam zupełnie bezkarnie.

– Nie dam się zastraszyć, choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że zagrożenie jest, tacy ludzie mogą być nieobliczalni, ale po tym, co spotkało moją córkę, chcę podjąć walkę o to, by prawo lepiej chroniło dzieci – stwierdza pan Krzysztof.

14 KOMENTARZE

 1. Popieram, pedofile w tym kraju czują sie bezkarbni, najlepiej to widać u księży. Siedzą zboczeńcy na Torach i wymieniają się pedofilskimi zdjęciami.

 2. Za takie groźby powinny być takie same kary jak za popełnione już przestępstwo. A panów wrzucać do cel z recydywistami.

 3. No to po kolei.
  Facet chciał być Chuckiem Norrisem, więc stał się znany. Ujęcia miała dokonać wyłącznie policja a nie zdenerwowany tatuś. Potem wywiady, zdjęcia i stał się jeszcze bardziej znany i tym samym córka stała się gwiazdą.
  Co do kar, to ekipa rządząca może wszystko przegłosować. Widocznie nie chce zmieniać ich wysokości. A w ogóle to pedofil składał ofertę tatusiowi a nie córce na koniec.
  Jak napisane groźby są na forach w tzw. darknecie, więc żeby je czytać trzeba tam wejść.
  Jaracie się ludzie głupotami, jakby nie było nic innego do roboty. Od szukania przestępców jest policja.

  • W końcu ktoś wykazuje więcej rozsądku niż emocji . 12-latka wchodzi na portal randkowy ?

   W końcu ktoś wykazuje więcej rozumu niż emocji .12- latka wchodzi na portal randkowy dla dorosłych ???W takich sprawach powinni działać wyspecjalizowani fachowcy a nie amatorzy mediów .Nie można spowodować ,aby wykorzystywano troskę o dzieci jako narzędzie prowokacji i prześladowań .W Polsce są setki przypadków fałszywych oskarżeń o pedofilię .Dotyczy to szczególnie spraw rozwodowych w których dla korzyści majątkowych mamusie oskarżają ojców dzieci .Wszyscy ubolewają nad emigracją z Kędzierzyna młodych do dużych miast .Taka historia może przyspieszyć ten proces .Duża część młodzieży korzysta z portali randkowych .Czy ktoś z młodych mężczyzn będzie chciał mieszkać w mieście ,gdzie jak umówi się na portalu randkowym ,to zostanie obywatelsko zatrzymany jako pedofil? Padła propozycja od „łowcy sensacji ” (bo na razie oprócz sensacji ,to nic więcej z tej historii nie wynika )-aby dawać 25 lat za przyjazd młodych mężczyzn do galerii „Odrzańskie Ogrody „. To może od razu wyłapywać wszystkich ,którzy przyjadą z woj.Śląskiego na granicy powiatu kędzierzyńskiego i 25 lat odsiadki (a jak )?Albo 25 lat wszystkim młodym facetom co wchodzą na portal randkowy ? .Niech się może wezmą za to fachowcy a nie amatorzy ,bo jak to mówi przysłowie :”Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane „.

   //wW kocu

 4. Jek trwoga to do Boga nie bronię księzy ale teraz to wszyscy twardziele poki zdrowi a pózniej sraja ze strachu przed śmierciai.

 5. Nic nie zrobią temu pedofilowi. W Polsce prawie 80% wyroków o bezspornie udowodnioną pedofilię, to wyroki W ZAWIESZENIU😠

  Jak zwykle nie podaje się danych osobowych pedofila czy innego przestępcy, bo prawo na to nie pozwala. Ale dane ofiar, to prawie ZAWSZE są upubliczniane. 😕

  Od dawna cały czas w sądach działa front OBRONY I OCHRONY PRZESTĘPCÓW 😠

 6. Czy nadal będą krążyły głosy iż pedofila to choroba? Zapewne tak.
  Ale osobiście uważam iż jest to wynaturzenie w każdym znaczeniu tego słowa. A żadna kara nie jest adekwatna do tego typu wykroczeń. Jak można stawać w obronie lub usiłować wytłumaczyć to czego te ścier… Się dopuszczają?
  Nie istnieje takie słowo które określiło by tych wynaturzencow.
  Życie ludzkie jest bezcenne, i okrucieństwem jest pozbawić go drugiego człowieka, lecz z czystą satysfakcją spoglądał bym jak w ślepiach takiego gów… gaśnie życie!!!!
  Lecz dołożyłbym wszelkich starań by nie prędko to nastąpiło.
  PEDOFIL-KARA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNA

 7. Jaki pedofil???????
  Media tego nie p9daja ale dlaczego nie napisz że 13 letnia córcia pisała na portalu, że ma 19 lat A tatuś k9ntynuowal czat jako 19 latka???????

Skomentuj