Ogromny wzrost zachorowań na COVID-19 w powiecie. Minionej doby 313 potwierdzonych zakażeń

33

Rozpędzająca się piata fala koronawirusa zbiera żniwo w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Minionej doby odnotowano u nas aż 313 nowych zakażeń, co jest najwyższym wynikiem od początku wybuchu pandemii.

W związku z nagłym wzrostem liczby zachorowań w kraju, laboratoria prowadzące badania próbek pod kątem zakażenia koronawirusem pracują na pełnych obrotach. Minionej doby w naszym powiecie przeprowadzono aż 643 testy, aż 378 z nich dało wynik pozytywny. Zakażenie potwierdzono u 313 mieszkańców naszego powiatu, co jest najwyższym wynikiem od wybuchu pandemii. Na kwarantannie przebywa obecnie aż 4460 mieszkańców powiatu.

W całej Polsce minionej doby potwierdzono 57 262 nowych zachorowań oraz 271 przypadków śmiertelnych (w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim zmarła 1 osoba). Rekordowe wyniki dotyczą całego regionu – na Opolszczyźnie potwierdzono 1632 nowe przypadki COVID-19, co jest najwyższym wynikiem od wybuchu pandemii.

33 KOMENTARZE

 1. Szkoda ze się nie podaje ilu jest zaszczepionych i nie zaszczepionych w tych chorych! Nie dość ze covid to jeszcze ruskie się zbroją w obwodzie kalingradzkim

 2. Do tej informacji można dodać, że wskaźnik zakażeń na 10 tys. mieszkańców za ostatnią dobę osiągnął w naszym powiecie wartość aż 33,46! Rozszalał się nam koronawirusek.

 3. Macie wyszczepiency! Megatron atakuje!!! Lećcie się testować z katarkiem a potem w domu siedzcie! Mnie się wydaje że większość z tych co idą na testy, robi to specjalnie by do roboty nie chodzić.Minimalne wynagrodzenie za bycie na kwarantannie a Ci co muszą potem w pracy z trzech dybać 100% dodatku ekstra.

 4. Ludzie szczepcie się! !! Jeżeli nie chcecie, to nie narazajcie innych, zaszczepiony tez może się zarazić, idziesz na basen, saunę, do siłowni zrób szybki test, jesteś przeziebiony nie idź między ludzi, myślenie nie boli! !! Co z tego ze na ośrodki sportowe ktoś wpuszcza 30 %Nie zaszczepionych, a reszta zaszczepionych, w tych 30 %wystarczy 1 osoba chora i dupa -do wszystkich antyszczepionkowcow -MYŚLENIE NIE BOLI! !! Głupota tez nie boli, ale skutki są katastrofalne

 5. Rob masz rację… Myślenie nie boli… Więc zbierz cały ten syf co się ciągnie od ponad 2lat do kupy.i pomysl jak z was zaszczepionych ? robią idiotów. Pozdro dla niezaszczepionych?

 6. Mój znajomy powiedział : Prędzej zdechnę niż się zaszczepię. Jak powiedział tak zrobił. Słowny był. Pozdrowienia dla zaszczepionych.

  • Hahahaha no widzisz Marek wszystich zrobił w ch. …
   Przeciwnik szczepień, zaszczepilem się 3 razy, żyję, przez 2 lata na covida nie chorowalem, ,od 10 lat się szczepie na grypę i tez nie choruje! Więc wszystkie osoby nie zaszczepione, a potrzebujące pomocy szpitala, powinny płacić za pobyt -nie ma ze boli. Przeciwnik szczepień -ciebie zaraza nie złapie, bo ty jesteś chodząca zaraza hahahaha

 7. Do przeciwnika szczepień. Bardzo szybko zmienisz zdanie jak ciężko przechorujesz covida. Moja koleżanka też była taka mądra. Ale 3 tygodnie leżenia w szpitalu w pieluchach spowodowało, że zmienił jej się światopogląd w sprawie szczepień. Ona 40 lat. Dziewczyna na sali w stanie jeszcze gorszym 30 lat. Już przestały być antyszczepionkowcami.

 8. W pracy powiedziałem -nie jesteś szczepiony, zarazisz mnie, oddaje sprawę o narażenie życia i zdrowia, a na to paragraf jest -anty szczepionkowcow powinno się ukamieniowac hahahaha hahahaha możecie sobie pisać na mój temat co chcecie, mam na was w. ..ne! !!

 9. Dla wszystkich antyszczepionkowcow zakaz wchodzenia do sklepów, na ośrodki ogolno dostępne, idziesz do pracy przymusowy test na covid inaczej bezpłatny urlop -ja bym z wami szybko porządek zrobił ???zachorowales, plać za leczenie ?????

 10. Do rob… A wiesz chociaż czym się szczepisz? Raczej wątpię…. Pier…. Ta cała plandenie i i tych co się szczepia. Weźmiesz piąta i kolejną dawkę niewiadomo czego i sam się wykonczysz. A i nie wiem czy wiesz ale wszyscy co są zaszczepieni, jesteście własnością firmy farmaceutycznej.. więc pozdro barany.

 11. Rob – widać po twoich wpisach że media ci mózg wyprały a szczepionka zrobiła resztę. Idź weź sobie następną dawkę przypominającą co ci przypomni o twojej pustej głowie.

 12. Do wszystkich antyszczepionkowcow -GDY BY GŁUPOTA UMIAŁA FRUWAC, LATALI BYŚ CIĘ JAK GOŁĘBIE ??? niestety na waszą głupotę jeszcze szczepuonki nie ma ???ukamieniowac was , wcześniej biczowanie na środku rynku w Koźlu ???

 13. Kłóćcie się dalej! Wszyscy mądruja puki w szpitalu nie wylądują a później jest płacz dlaczego ja? Róbcie co chcecie ale ja na miejscu rządu bardzo bym wam ograniczył i utrudnił życie. Co widać na zachodzie Europy tylko wy szczepienie wszystkich spowoduje że ludzie przestaną umierać w mękach i przechodzić zakażenia jak grypę.

  • No co ty, przecież Prawdziwi Polacy mają wrodzoną odporność – Maciarewicz vel”gdzie jest raport Smoleński”. Ograniczenie dla antyszczepów byłoby zabraniem wolności Polaków. Polacy nie mogą sobie pozwolić na miejsca ” tylko dla zaszczepionych” , ludzie pamiętają jak segregowano Polaków od rasy wyższych.
   Nie może być tak, że Polak na urlopie w zaczadzonym Zakopanem będzie góralowi pokazywał paszport i to w swoim kraju, czy jadąc do Sosnowca. Podzielony kraj będzie podzielony jeszcze bardziej !

   Polacy czy wy tego chcecie? Twój wybór szczepionka czy wolność.

   Szczepionki mają chipy by śledzić ludzi. Dlatego nie ma chipów do wyprodukowania samochodów, bo wszystkie są w strzykawkach, to chyba oczywista oczywistość. Polska cierpi na niedobór mieszkań, pracy, a budżet ugina się pod ciężarem emerytur. Depopulacja to dobry kierunek. Eutanazja na życzenie, której Polacy tak się sprzeciwiają hahaha.

 14. żaden merytoryczny komentarz nie przejdzie przez cenzurę, prawda???:))) szczucie ludzi na siebie propaganda i nic więcej, ot, portalik mieściny …. smutek i żal…

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj