Odmładzają, odchudzają i modelują ciało. Poznajcie Studio Figura z Kędzierzyna-Koźla i ich specjalne stacje treningowe

2

Likwidacja cellulitu, wymodelowanie sylwetki, spadek masy ciała i spłycenie zmarszczek. To tylko niektóre korzyści, które można uzyskać szybko i bez większego wysiłku dzięki zabiegom wykonywanym w Studio Figura w Kędzierzynie-Koźlu.

O lipolaserze, limodrenażu, shaperach, elektrostymulacji mięśni, o specjalnych stacjach treningowych i o miejscu, które jest zamknięte dla mężczyzn, opowiada Katarzyna Konieczny, która prowadzi Studio Figura w Kędzierzynie-Koźlu.

– Na drzwiach do studia znajduje się informacja „Mężczyznom wstęp wzbroniony”. Dlaczego?

– Zgadza się, nasze Studio to strefa tylko dla kobiet. Chcemy, aby wszystkie klientki, które nas odwiedzają, czuły się wyjątkowo i komfortowo. Panowie mogą nas odwiedzić wyłącznie w celu zakupu upominkowych wejść dla swoich kobiet.

– W waszym gabinecie duże zainteresowanie budzą dwie sporych rozmiarów maszyny. Do czego służą?

– To nasze dwie specjalne stacje treningowe – Vacu i Infra Swan Shaper. Pierwsza z nich nazywana jest profesjonalnym pogromcą cellulitu. Jest to bieżnia pod ciśnieniem, która poprawia krążenie krwi i limfy, a dzięki temu znacznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Już po 8 treningach nasze klientki widzą efekt w postacie redukcji cellulitu i spadku masy ciała.

Z kolei Infra Swan Shaper to urządzenie służące do szybkiego modelowania sylwetki. Jędrna i odżywiona skóra to efekty m.in. wykorzystania jonizacji oraz kolagenowej terapii światłem.

Nasza strefa strefa fitness to także i inne możliwości. Posiadamy rower poziomy odciążający kolana i kręgosłup lędźwiowy. Dużym zainteresowaniem ze strony pań cieszy się też platforma wibracyjna oraz roll shaper.  Trening z wykorzystaniem tych urządzeń likwiduje napięcia mięśniowe, pomaga się odstresować i także wspomaga odchudzanie i redukcję cellulitu.

– Oprócz ćwiczeń zajmujecie się kompleksowo dbaniem o zdrowie i urodę kobiet?

– Tak, nasz gabinet został specjalnie podzielony na kilka stref: fitness, wellness i część zajmującą się medycyną estetyczną. Strefa fitness to ćwiczenia, strefa wellness to m.in. limfodrenaż oraz zabieg elektrostymulacji mięśni, dzięki któremu łatwy sposób uzyskujemy efekt taki jak przy wielogodzinnym treningu na siłowni. To tak jakby wykonać 600 brzuszków w 30 minut. Zabieg ten wzmacnia mięśnie i ujędrnia ciało. Trzecią naszą strefą jest medycyna estetyczna. W dużym skrócie zabiegi z wykorzystaniem lipolasera i Beauty Shapera: spłycają zmarszczki, wygładzają skórę i redukują tkankę tłuszczową. Wszystko po to aby czuć się pięknie i młodo. Ostatnim elementem naszej oferty jest dostęp do tego co wszystkie kobiety lubią najbardziej, czyli do kosmetyków. Posiadamy w ofercie swoją własną linię suplementów oczyszczających i wspomagających odchudzanie oraz wspaniałe kosmetyki, które są w 100% naturalne.

– W jaki sposób można rozpocząć z państwem współpracę?

– Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, na których można porozmawiać z naszymi konsultantkami o swoich problemach, potrzebach i oczekiwaniach. Na spotkaniu można zapoznać się również z szeroką ofertą gabinetu. W przypadku decyzji o nawiązaniu współpracy, umawiamy się na dobór właściwych urządzeń, ustalenie planu treningowego czy diety i wspólnie z klientką staramy się osiągnąć sukces.

Studio FIGURA
Ul. Wojska Polskiego 1
Kędzierzyn-Koźle
Tel. 502225463
Godziny otwarcia: 08:00 – 21:00
Facebook

Materiał promocyjny

2 KOMENTARZE

  1. Dorabianie pseudonauki do faktu, że po prostu MUSISZ spalić więcej kalorii niż zjesz, aby schudnąć. Ale kto bogatemu zabroni…

Skomentuj