Oddział Banku Pekao nieczynny od blisko dwóch tygodni. Otwarcie najszybciej w połowie przyszłego tygodnia

4

W ostatnim czasie z naszą redakcją kontaktują się mieszkańcy, którzy nie mogli załatwić spraw w kędzierzyńskim oddziale Banku Pekao na Placu Wolności. Placówka pozostaje nieczynna od 22 lutego.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z biurem rzecznika Banku Pekao. Okazuje, że oddział jest zamknięty z powodu panującej pandemii i dużej liczby zachorowań. Placówka banku zostanie otwarta najszybciej w połowie przyszłego tygodnia.

– W związku z panującą pandemią i dużą liczbą zachorowań, nasze placówki nie zawsze są dostępne lub pracują w pełnym składzie. Mając na uwadze obecną sytuację, dążymy do zapewnienia ciągłości funkcjonowania oddziałów tak, aby były one dostępne na bieżąco dla naszych klientów. Nie zawsze jednak jest to możliwe do realizacji. Na drzwiach oddziału w Kędzierzynie-Koźlu umieściliśmy informację o tymczasowej niedostępności. Mamy nadzieję, że placówka zostanie otwarta w połowie przyszłego tygodnia – informuje Klaudia Klimkowska z Zespołu Komunikacji Korporacyjnej Banku Pekao S.A.

Jak dodaje, bank zachęca klientów do korzystania z bankowości internetowej i transakcji bezgotówkowych.

 

4 KOMENTARZE

  1. …a wystarczyło dopisać powód zamknięcia na kartce i byłoby ok..a tak domysły o likwidacji placówki w naszym mieście.

  2. niestety jest to kolejna instytucja zarządzana przez PiS. Pamięta ktoś czy kiedykolwiek ten oddział był zamknięty? Tak po prostu wygląda przywracanie banków Polsce a Polakom godności.

Skomentuj