Oddaj krew w mobilnym punkcie i zdobądź bilety na sobotni mecz Grupy Azoty ZAKSA

3

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Kropelka” przy IPA Kędzierzyn-Koźle oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zachęcają do wzięcia udziału w akcji „Oddaj krew idź na mecz!”.

W sobotę, 6 listopada przed spotkaniem z Asseco Resovią Rzeszów zorganizowana zostanie zbiórka krwi. Każdy, kto tego dnia zdecyduje się podzielić życiodajnym płynem, otrzyma wejściówkę na spotkanie.

Będzie to już kolejna akcja zainicjowana przez policjantów z kędzierzyńsko-kozielskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji we współpracy z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Każdy, kto weźmie udział w zbiórce otrzyma wejściówkę na mecz z Asseco Resovią Rzeszów, a także weźmie udział w losowaniu upominków.

Zbiórka będzie prowadzona na parkingu przed halą Azoty. Krwiodawcy będą mogli zarejestrować się w godzinach 12.00 – 16.00.

3 KOMENTARZE

  1. Szanuję krwiodawców i honorowe oddawanie krwi ,jeśli robimy to w myśl ratowania życia , ale niech każdy oddający krew raz jeden przy wypełnianiu ankiety jaką trzeba wypisać przed oddaniem krwi na samym jej końcu nie wyrazi zgody na : wydane za opłata do podmiotów leczniczych z przeznaczeniem do celów klinicznych , to dowie się ile jego krew jest warta , czyli nic ,zero a także jak miłe panie które pobierają krew zmieniają swoje nastawienie i stają się opryskliwe. Krew pomaga , ratuje życie ,ale ta oddana jest głównie wykorzystywana w celach handlowych a nie w brew myśli oddającego ratuje komuś życie .

Skomentuj