Od wtorku na obwodnicy stoi porzucony samochód. Prawdopodobnie właściciel zostawił go po kolizji

12

Na alei Armii Krajowej w pobliżu ostrego zakrętu od wtorku stoi uszkodzony samochód. Pojazd zaparkowany jest na pasie awaryjnym i w opinii kierujących, może stanowić zagrożenie.

Samochód marki opel prawdopodobnie brał udział w kolizji. Uszkodzony jest przód, lewy bok oraz tył pojazdu. Samochód ma dzierżoniowskie tablice rejestracyjne, stoi w pasie drogi, jest zamknięty.

Na miejscu interweniowali policjanci, którzy sprawdzili pojazd. Samochód nie został skradziony. W opinii funkcjonariuszy nie stwarza zagrożenia w ruchu drogowym. Pojazd mógł brać udział w kolizji, jednak nie została zgłoszona – kierowcy mogli spisać wspólne oświadczenie o zdarzeniu. Dajemy kierowcy czas na samodzielne usunięcie pojazdu – relacjonuje Małgorzata Cisowska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

12 KOMENTARZE

  1. Jak policja ni widzi problemu gdypojazd stoi kilka dni na pasie awaryjnym to w takim razie mamy w mieście nowy bardzo długi darmowy parking.

  2. P-7b – Linia krawędziowa ciągła – Znak ten wyznacza krawędź jezdni. Na odcinku drogi oznaczonym tym znakiem niedopuszczalny jest zjazd z jezdni i wjazd na nią oraz postój na poboczu

    policja zachowuje się jak kret przed biegiem przez płotki: „nie widzę przeszkód”

  3. Czyli w tym przypadku mandatu „za spowodowanie kolizji” nie będzie ? No chyba, że taki pokiereszowany jeździł…
    Ciekawe…

  4. Bo tym służbom należy wskazać gdzie w mieście potrzeba ich interwencji , czyli np złapać złodzieja i przyprowadzić na posterunek wraz z wszelkimi dowodami . Podobnie działa straż miejska.

  5. Kolegę ostatnio zmusili,żeby zabrał auto chociaż je dobrze zabezpieczył i nie zagrażało nikomu,ale przeszkadzało to kapusiom z Porzygalca (Pogorzelca) i spać nie mogli.Najpierw straż miejska go atakowała a później policja.Takie z******e miasto

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj