Od wczoraj nie było kontaktu z lokatorem. Pomoc przyszła na czas

7

Służby ratunkowe interweniowały w jednym z mieszkań przy ulicy Żwirki i Wigury w Kędzierzynie-Koźlu. Jeden z lokatorów nie dawał znaku życia. Na szczęście pomoc nadeszła w porę.

Przed godz. 13 służby ratunkowe odebrały wezwanie od osoby, która nie mogła od wczoraj nawiązać kontaktu z mężczyzną. Na miejsce skierowano wszystkie służby. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu, dostali się do mieszkania przez okno, nie powodując jego uszkodzenia. Wewnątrz znajdował się mężczyzna, który pilnie wymagał pomocy medycznej. Do przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, pomocy udzielili strażacy. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

7 KOMENTARZE

 1. Wspaniali strażacy, zawsze pomagają.
  Seniorze, dużo zdrowia!
  Do wymiany pieca jest dopłata. Junkersy są tańsze, ale skąd wziąć na nowy??

    • Dowiedz się jaka jest procedura jak kogoś biorą do szpitala gdy nie jest wypłacany A z tego co wiem jest objęty ubezpieczeniem . Za duzo pisania o procedurach A i tak możesz nie skumać więc zamiast szczekać weź się do roboty bo różnie bywa jak Twoje życie się potoczy .

   • Alkoholizm to choroba? Też można złapać jak koronawirusa? Czy może na własne życzenie, chlejąc w nadmiarze?
    Widać z wymiany zdań, że życie „Polska Moja” potoczyło się odpowiednio, skoro tak broni takich chorych.

    • Zapytaj tych co się znają A jak już masz dostęp do Internetu to znajdź ten temat . Tak bronię tych ludzi jeśli o to Ci chodzi bo wiele razy miałem okazję zadawać się z takimi osobami A osobiście pije sporadycznie A czasem miesiącami wcale bo twierdzę że alkohol jest dla ludzi o silnej woli by nie wpaść jak to już pisał przedmowa w cug .

Skomentuj