Od soboty wszystkie obiekty MOSiR w mieście będą zamknięte

2

Do listy zamkniętych placówek i obiektów na terenie miasta dołączają kolejne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu poinformował, że od soboty, 14 marca nieczynne będą wszystkie zarządzane przez niego obiekty sportowe.

Wcześniej MOSiR informował o odwołaniu organizowanych przez jednostkę zajęć oraz zamknięciu z dniem 13 marca krytej pływalni i kompleksu Wodne oKKo. Od soboty do listy nieczynnych obiektów dołączą wszystkie hale i stadiony oraz Orliki na terenie miasta.

Komunikat MOSiR:

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 oraz ogłoszoną w dniu 11.03.2020 r. przez WHO pandemią koronawirusa, następujące obiekty zarządzane przez MOSiR zostają zamknięte od piątku 13.03.2020 r. do odwołania.
• Kryta Pływalnia,
• Kędzierzyńsko-Kozielskie Centrum Aktywności „Wodne oKKo”.

Pozostałe obiekty sportowe zarządzane przez MOSiR, w tym Orliki zostaną zamknięte od soboty 14.03.2020 r. do odwołania.

MOSiR odwołuje też zajęcia prowadzone w powyższych obiektach: aquafitness, kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych.
Karnety będą miały wydłużony termin ważności o liczbę zajęć, kiedy obiekty będę niedostępne.
Istnieje również możliwość zwrotu karnetu za okazaniem paragonu za jego zakup. Zwrotu karnetu należy dokonać w kasie Krytej Pływalni, ze wskazaniem nr rachunku bankowego, na który ma być przelana kwota pieniężna tytułem zwrotu.

2 KOMENTARZE

Skomentuj