Od przyszłego tygodnia wizytę w wydziale komunikacji i transportu umówisz przez internet

3

Od poniedziałku 7 grudnia Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu uruchamia, oprócz umawiania telefonicznego wizyt, także internetowy system umawiania wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Warunkiem rozpoczęcia świadczenia usługi przez urząd jest prawidłowe wypełnienie formularza rezerwacji wizyty zamieszczonego na stronie internetowej www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl w zakładce ,,System kolejkowy” lub bezpośrednio na stronie internetowej https://www.bezkolejki.eu/spkedzierzyn. Następnie należy wybrać interesującą nas sprawę, wybrać z kalendarza interesującą datę wizyty – dostępne terminy są oznaczone kolorem czarnym, potem należy wybrać godzinę wizyty – godziny będą uwidocznione w rozwinięciu terminu. Po naciśnięciu przycisku dalej, należy wpisać imię i nazwisko numer telefonu i adres e-mail, następnie po naciśnięciu przycisku dalej należy zapoznać się z regulaminem systemu rezerwacji internetowej i nacisnąć przycisk „rezerwuję”. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Jedna rezerwacja internetowa upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy. Każda kolejna sprawa wymaga ponownej rezerwacji internetowej. Rezerwacji internetowej dokonuje się z wyprzedzeniem maksymalnie 14 dniowym.

W wybranym dniu, na 10 minut przed umówioną wizytą należy przybyć do Wydziału Komunikacji i Transportu. W biletomacie wybrać odpowiednią  zakładkę „Potwierdzenie wizyty umówionej”, poprawnie wpisać otrzymany sześciocyfrowy kod, a następnie odebrać bilet i oczekiwać na wezwanie przydzielonego numeru biletu przez pierwsze wolne stanowisko. Nieodebranie biletu jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

Rezerwacja wizyty przez internet możliwa jest w każdym dniu roboczym. W poniedziałek od 8:05 do 15:05. Od wtorku do piątku w godzinach 7:05 – 14:05.

Przypominamy także, że wydział Komunikacji i Transportu ma jeden numer telefonu – 77 405 27 35. Obojętnie z jaką sprawą dzwonimy, wybieramy ten numer i dopiero potem temat rozmowy.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

3 KOMENTARZE

 1. Czyli w starostwie bez zmian.

  POwiem PiSowcom, że to nie ich wina a wina PO i oczywiście Mniejszości ( ta zawsze jest winna ). PiS w KK już dawno by z tym kręgiem adoracji zrobił porządek, tak jak robi w całej Polsce, która jest już silna i poważana.
  Pierwszą rejestrację przeprowadziłem za komuny z ojcem z SB i już wtedy były kolejki, a pojazdy 4 kołowe, Polska w tamtym czasie była producentem wyrobów samochodopodobnych, były nie dla każdego. Orzynałem pierwszy jednoślad produkcji zachodniej będąc nieletnim.
  Każda moja kolejna wizyta już w Polsce rzekomo bez komuny, to możliwość ponarzekania na system z kolejkowymi staczami. Już sama idea „system kolejkowy” z góry zakłada, że tam będzie kolejka !! Biurokracja nie dąży do tego by się ograniczyć ale jak tu opisano do istniejącej patologii stara się dorobić kolejną jeszcze absurdalniejszą.

  Już widzę jak Adrian, Wiesław czy Gizela przez internet ustawiają się w kolejce. A czy jest możliwość bez kolejkowego „załatwienia” tak jak to robią zawodowi handlarze pojazdów?

  A jak idzie poprawianie systemu kolejkowego w lecznictwie obywateli, czy Szumowsko zapowiadane poprawienie „systemu kolejkowego” nastąpiło? Daleje trzeba czekać na wymianę biodra 5 lat?
  Czy Ziobro ta K**** J***** naprawił już sądownictwo i odblokował „system kolejkowy”?
  Czy Sasin ( wkrótce wybita zostanie moneta moneta 1 Sasin = 70mln ) naprawił już „system kolejkowy” w PKP ?

  Wracając do sedna, to czy jak przyjdę na umówioną godzinę ale będę czekał następne 60 min bo akurat przyszła chmara petentów i jest obsuwa, to kto mi zrekompensuje czas oczekiwania??

Skomentuj