Od poniedziałku sklepy w Galerii Odrzańskie Ogrody znów czynne. Zasady sanitarne podczas zakupów

3

Po majówce obowiązywać będą złagodzone restrykcje wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa. Znów będzie można wybrać się na zakupy do galerii handlowych. Obowiązują jednak liczne zasady bezpieczeństwa.

Ograniczenie działalności galerii handlowych trwa już od 14 marca. Wtedy również zamknięte zostały zakłady fryzjerskie i kosmetyczne, a gastronomia ograniczona została do sprzedaży na wynos. Przez ten czas w kędzierzyńskiej galerii Odrzańskie Ogrody działał tylko supermarket, drogeria, optyk, apteka i myjnia samochodowa. Od poniedziałku 4 maja to się jednak zmieni. Otwarte będą także pozostałe sklepy.

„W poniedziałek 4 maja ponownie będziecie mogli skorzystać z oferty Waszych ulubionych sklepów w Galerii Odrzańskie Ogrody. Czynne będą sklepy odzieżowe, obuwnicze, z elektryką, z wyposażeniem wnętrz oraz z artykułami dla dzieci i punkty usługowe. Musimy jeszcze poczekać na otwarcie Kina Helios, Bajkowego Labiryntu i Xtreme Fitness Gyms. Nieczynne będą także wyspy handlowe. Strefa gastronomiczna będzie czynna w ograniczonym zakresie – możliwe będą tylko zakupy na wynos. Galeria Odrzańskie Ogrody będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00, a w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00. Aby zakupy były bezpieczne, na terenie galerii obowiązywać będą specjalne zasady sanitarne, nadal także utrzymane zostaną procedury bieżącej dezynfekcji obiektu” – informuje klientów Galeria Odrzańskie Ogrody.

Zgodnie z obowiązującymi restrykcjami w na terenie galerii i poszczególnych sklepów przebywać będzie mogła maksymalnie 1 osoba na każde 15 mkw. Obowiązuje dwumetrowy dystans społeczny. Należy zasłaniać usta i nos.

3 KOMENTARZE

  1. pierdu pierdu, wyspy moga byc czynne, kopiowanie bez myslenia rodzi panike, redaktorki, doczytac co rzad pisze, a nie bleblac i kopiowac. na wiecej was nie stac ???

  2. Jedną z zalet tej zarazy jest,że odzwyczaiłem się od włóczenia po sklepach i wydaję zauważalnie mniej pieniędzy. I jakoś mnie tam nie ciągnie.

Skomentuj