Od poniedziałku nauka zdalna we wszystkich szkołach średnich powiatu

7

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń epidemicznych wszystkie szkoły średnie na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego od poniedziałku przechodzą na tryb nauki zdalnej. Zawieszona zostaje też działalność nowego internatu przy Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Wszystkie szkoły ponadpodstawowe w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim w poniedziałek rozpoczynają pracę zdalną, za wyjątkiem Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodnicy, który naucza również w zakresie podstawowym. Nowy internat Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej zostaje zawieszony, pozostanie Bursa Szkolna przy ul. Piastowskiej w Koźlu, która przejmie opiekę nad uczniami z internatu żeglugi.

Obcokrajowcy pozostają u nas, będą dla nich prowadzone zajęcia opiekuńcze w kozielskiej bursie. Podczas pracy zdalnej nasza młodzież weźmie udział we wszystkich zajęciach zawartych w planach danej klasy. Uczniowie od rana będą w kontakcie ze swoimi nauczycielami drogą internetową.

Źródło: starostwo powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

7 KOMENTARZE

  1. Uderz w stół a nożyczki się odezwą. Takich jak wy czyli nauczyciele, rolnicy, górnicy, jest więcej, co stale krzyczą ,że mało zarabiają. W społeczeństwie ,są też inne profesje ,którzy też mają rodziny na utrzymaniu i rzeczywiście mało zarabiają. A ich praca w ogóle nie jest doceniana. Tylko czy was to interesuje bo poza czubkiem waszego nosa nic nie widzicie.

Skomentuj