Od poniedziałku kozielski szpital ponownie w całości dla pacjentów z koronawirusem

1

Niestety, przybierająca na sile trzecia fala koronawirusa znów odbije się na funkcjonowaniu szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Od poniedziałku będzie on przyjmować wyłącznie pacjentów zarażonych podobnie jak miało to już miejsce jeszcze w styczniu tego roku.

Decyzja wojewody o ponownym przekształceniu szpitala została przedstawiona na dzisiejszym posiedzeniu zarządu powiatu przez dyrektora SP ZOZ Jarosława Kończyłę -potwierdził w rozmowie z KK24.pl Paweł Masełko, członek zarządu powiatu.

Tak jak poprzednio, nadal normalnie funkcjonować będą przychodnie należące do SP ZOZ oraz punkt nocnej i świątecznej pomocy medycznej. Uruchomione zostanie także ambulatorium przy ulicy Roosevelta.

W całym kraju odnotowano dziś 25 tys. nowych przypadków zakażeń.

1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego starostwo nie oponuje tej decyzji ? Nadal pozwala się na to by mieszkańcy naszego powiatu i drugiego miasta co do wielkości w tym województwie nie miało możliwości leczenia szpitalnego w tym chorych na serce czy układu krążenia. Dranie skazują ludzi na śmierć lub trwałe kalectwo (np po wylewach) bo covidowe łóżka są potrzebne. Nazwę to po imieniu : bandytyzm w białych rękawiczkach !

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj