Od kilkunastu dni rodzina nie miała kontaktu ze starszą kobietą. Potwierdziły się najgorsze obawy

6

We wtorek po godz. 14, służby ratunkowe interweniowały w bloku przy ulicy 11 Listopada. Rodzina od blisko dwóch tygodni nie miała kontaktu ze starszą kobietą.

Policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań znajdować się może starsza kobieta, z którą od kilkunastu dni nie było kontaktu. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję oraz załogę pogotowia ratunkowego. Strażacy siłowo dostali się do mieszkania. Okazało się, że starsza kobieta nie żyje. Dalsze postępowanie wyjaśniające przyczynę śmierci prowadzi policja.

6 KOMENTARZE

    • Jeśli nie znasz układów, zawiłości, czy niesnasek, jakie być może w tej rodzinie występowały, to nie dawaj głosu, niepytany.
      Ale ciesz się z faktu, jeśli Twoja rodzina jest idealna.

  1. Szacun za opiekę na starość, policję i straż wysyłać zamiast samemu podjechać albo sąsiadów poprosić, a zapomniałem sąsiad mój wróg ma więcej, lepiej się do niego nie odzywać.

  2. Nie oceniajcie w taki sposób, nie każdy ma rodzinę na miejscu, która może podjechać i sprawdzić w każdej chwili co się dzieje. Niektórzy są setki kilometrów stąd, często za granicą.

Skomentuj